Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 marca 2017

Dochodzenie w sprawie romansu nauczyciela trwa

Dochodzenie w sprawie romansu nauczyciela trwa
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Na początku lutego jastrzębskie środowisko poruszyła sprawa romansu 42-letniego nauczyciela liceum z kilkunastoletnią uczennicą. Nauczyciel przestał pracować w szkole, a sprawa trafiła na policję i do prokuratury. 

Czy w tej sprawie poczyniono już jakiś ustalenia? Wiadomo, że Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju wszczęła dochodzenie w celu sprawdzenia, czy nie doszło do przestępstwa z artykułu 199 § 1 Kodeksu Karnego.

- Kto, przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia, doprowadza inną osobę do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 - taki zapis znajduje się Kodeksie Karnym.

- Jak na razie nikomu nie postawiono zarzutów, ale też nie umorzono dochodzenia. W tej sprawie prowadzone są nadal czynności sprawdzające - powiedział Prokurator Rejonowy Jacek Rzeszowski.

Wiadomo, że nastolatka została przesłuchana przed sądem w sprawie jej kontaktów z nauczycielem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębska nauczycielka najlepsza Jastrzębska nauczycielka najlepsza

"Dziękujemy nauczycielom za wędrówki w nieznane" "Dziękujemy nauczycielom za wędrówki w nieznane"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
george08.03.2017 19:47

Jaki z niego nauczyciel ratownik medyczny po kursie niewiadomo czemu ktos zatrudnił go w szkole.stary pryk 42 lata po liceum a nazywacie go nauczycielem.

tatatata08.03.2017 9:09

Hahaha porzadna dziewczyna wymarzona cora

Alibaba 07.03.2017 19:29

Patologia!!! Jak nic :) ale takie bywa życie, niestety.

erwin07.03.2017 18:20

A na koniec się okaże że to Ona Go zgwałciła .