Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
3 kwietnia 2017

Kierował po pijanemu. Mogła zastąpić go kobieta

Kierował po pijanemu. Mogła zastąpić go kobieta
fot. KMP Jastrzębie

Będąc w stanie nietrzeźwości kierował samochodem, mając u boku pasażerkę, która mogłaby go w tym zastąpić. Dalszy los mężczyzny leży teraz w rękach sądu. Jastrzębianina czekają surowe konsekwencje.

W niedzielę w nocy, niedaleko skrzyżowania DGP z ulicą Połomską, mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę audi. W trakcie czynności policjanci wyczuli wydobywający się z samochodu zapach alkoholu, dlatego postanowili sprawdzić trzeźwość kierowcy.

- Urządzenie wykazało w organizmie 48-latka ponad promil. Co więcej, okazało się, że pasażerką audi była żona mężczyzny, mająca uprawnienia do jazdy. Ostatecznie samochód został przekazany jej, a kierowca trafił do komendy. Za jazdę pod wpływem alkoholu, poza utratą prawa jazdy, grożą 2 lata więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
dziadek mróz03.04.2017 11:11

A te rękawiczki ...wczoraj mrozu nie było