Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
3 kwietnia 2017

Kierował po pijanemu. Mogła zastąpić go kobieta

Kierował po pijanemu. Mogła zastąpić go kobieta
fot. KMP Jastrzębie

Będąc w stanie nietrzeźwości kierował samochodem, mając u boku pasażerkę, która mogłaby go w tym zastąpić. Dalszy los mężczyzny leży teraz w rękach sądu. Jastrzębianina czekają surowe konsekwencje.

W niedzielę w nocy, niedaleko skrzyżowania DGP z ulicą Połomską, mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę audi. W trakcie czynności policjanci wyczuli wydobywający się z samochodu zapach alkoholu, dlatego postanowili sprawdzić trzeźwość kierowcy.

- Urządzenie wykazało w organizmie 48-latka ponad promil. Co więcej, okazało się, że pasażerką audi była żona mężczyzny, mająca uprawnienia do jazdy. Ostatecznie samochód został przekazany jej, a kierowca trafił do komendy. Za jazdę pod wpływem alkoholu, poza utratą prawa jazdy, grożą 2 lata więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
dziadek mróz03.04.2017 11:11

A te rękawiczki ...wczoraj mrozu nie było