Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 kwietnia 2017

Dewastowali kościół. Pobili mężczyznę, który zwrócił im uwagę

Dewastowali kościół. Pobili mężczyznę, który zwrócił im uwagę
fot. KMP Jastrzębie

22-latek i jego 30-letni kolega pobili mężczyznę, który zwrócił im uwagę, aby nie uderzali w kościelny dzwon. Zatrzymani są dobrze znani policjantom. Ich dalszy los leży teraz w rękach sądu.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu, na osiedlu Barbary. Wychodzący z kościoła mężczyzna zauważył dwóch mężczyzn, którzy uderzali w dzwon i wspinali się na dzwonnicę. 48-latek zwrócił im uwagę, że znajdują się na terenie kościoła i powinni odpowiednio się zachowywać.

-  Reprymenda wyraźnie nie spodobała się wandalom. Mężczyźni dogonili jastrzębianina i pobili go. 48-latkowi pomogła przypadkowa osoba, która odciągnęła od niego napastników. Na miejscu szybko zjawili się wywiadowcy, którzy zatrzymali sprawców. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Jastrzębia w wieku 22 i 30 lat. Za pobicie grozi im kara 3 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość07.04.2017 12:30

Prosba do Policji , by opieszałość w takich przypadkach nie miała miejsca ,
by jak najszybciej zadziałała i pokazała tym oszołomom jak i potencjalnym bandytom ,
że prawo istnieje i że skuteczne jest
Elżbieta

Gość06.04.2017 8:15

Oby Policja nie zaprzestała pilotowania tej sprawy , by doprowadziła tych bezmózgowców przed oblicze sądu , który poprzez nałożenie właściwej kary , pokaże innym , ze nie ma tolerancji dla wandali ,a co najważniejsze dla bandytów . Dziś pobili prawego człowieka , jutro zabiją , bo pięść to ich jedyny oręż . W głowie sieczka , zawodu żadnego nie , bo wszystko za trudne , to pięści chociaż wykorzystać . Bagno !

ech...05.04.2017 17:37

dlatego zawsze lepsza znieczulica. dzwonom od bicia nic by się nie stało, a ciało ludzkie ludzkie juz takie odporne nie jest...

SOB05.04.2017 17:07

Tych dwóch penisów powinno się zamknąć na co najmniej 10 lat w obozie pracy, który powinien być stworzony właśnie dla takich bydlaków. I nie dlatego, że dewastowali dobra kościelne, tylko dlatego, że pobili niewinną osobę, która im zwróciła uwagę.
Czy nie należy poprosić ich żeby podczas próby ucieczki z aresztu wyskoczyli z dachu wieżowca? Coraz więcej ludzi czeka na odsiadkę po wyroku. Czas likwidować chwasty.

nagrobny 05.04.2017 15:27

super k*** zrobili

Roman P05.04.2017 15:15

Hehe dobrze młodzi sie bawiom a co kurwa majom robić, czesc i hwała bohaterom

Do myśliciel05.04.2017 13:34

Dokładnie ! RĘCE opadają, jak czytam wpisy takich analfabetów !

Pokaż wszystkie opinie (11)