Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
26 kwietnia 2017

Jastrzębscy tancerze nominowani na Mistrzostwa Świata

  • Jastrzębscy tancerze nominowani na Mistrzostwa Świata
  • Jastrzębscy tancerze nominowani na Mistrzostwa Świata
  • Jastrzębscy tancerze nominowani na Mistrzostwa Świata
  • Jastrzębscy tancerze nominowani na Mistrzostwa Świata
Więcej zdjęć:
fot. Explozja Tańca

Tancerze ze Szkoła Tańca Explozja Tańca, a dokładnie grupa Flash Dance Junior, Flash Dance Crew, instruktor Michalina Palka w kategorii Street Dance Show otrzymali nominację na Mistrzostwa Świata IDO. Nominację otrzymała również  grupa blackout junior w kategorii hip-hop new age oraz solo  Brajan Pietryja w kat. electric boogie, instruktor Marzena Górniok - nominacje do Mistrzostw Europy.

- Jesteśmy z nich  bardzo dumni, każdy wie, że na takie wyróżnienie trzeba ciężko pracować, a wam udało się zdobyć taki ogromny sukces.Trzymamy kciuki, pnijcie się jeszcze wyżej - mówiła Agnieszka Cichoń

Nominacje do reprezentacji naszego kraju dostały najlepsze grupy z  całej Polski, gdzie zostały wyłonione na  Krajowych Mistrzostwach Polski IDO. W Czerwcu odbędą się Mistrzostwa Europy w Wałbrzychu  w kategorii hip-hop new age.

-   We wrześniu odbywają się Mistrzostwa Świata w kategorii street dance show. Tancerze ciężko pracowali na ten sukces kilka lat, są to najbardziej prestiżowe zawody na Świecie i Europie. Marzeniem każdego tancerza jest wystąpić na tych zawodach z flagą Polski i zmierzyć się z najlepszymi - mówi Agnieszka Cichoń.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces jastrzębskich tancerzy Sukces jastrzębskich tancerzy

Pomagaj zawodowo! - czyli o pożytecznych zawodach w cztery semestry Pomagaj zawodowo! - czyli o pożytecznych zawodach w cztery semestry

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
pedagog26.04.2017 14:51

Brawo instruktorki! Brawo tancerze. Czekamy na dalsze sukcesy! Gratulujemy!

Zeb26.04.2017 9:19

Wielkie gratulacje za pasję i sukcesy czekam na mistrzostwo choć to trudne

mieszkaniec26.04.2017 7:35

Miasto się bawi