Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
28 kwietnia 2017

Groziła samobójstwem, bo nie miał kto wyjść jej z psem

Groziła samobójstwem, bo nie miał kto wyjść jej z psem
fot. pixabay

Kobieta zadzwoniła na policję oświadczając, że popełni samobójstwo. Policjanci natychmiast udali się do mieszkania na ulicę Kurpiowską. Po przybyciu na miejsce dowiedzieli się, że mają wyprowadzić psa, ponieważ jego właścicielka źle się czuje. 

- W mieszkaniu oczekiwała kobieta, która znajdowała się pod wpływem alkoholu. Na widok mundurowych oświadczyła, iż bardzo cieszy się, że w końcu dojechali, bo już nie mogła się kogokolwiek doczekać i jest już zmęczona. Dodała, iż nie miała żadnego zamiaru odebrać sobie życia, a powiedziała tak tylko, dlatego, aby policjanci przyjechali do niej po prostu szybciej. Poza tym, ktoś musi wyprowadzić jej psa, ponieważ jeszcze dzisiaj nie był na dworze. Do tego ona źle się czuje i nie jest w stanie z nim wyjść. Dzielnicowi tłumaczyli 63-latce, że jej zachowanie jest niedopuszczalne i jest to wykroczenie. Wówczas kobieta zdenerwowała się i stwierdziła, że skoro policja pomaga ludziom, to może też wyjść z jej psem na spacer. Nieodpowiedzialne zachowanie kobiety zakończy się sprawą w sądzie - mówi Bartosz Frątczak z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Mundurowi przypominają, że każde bezpodstawne wezwanie policji jest zagrożone karą aresztu, ograniczenia wolności bądź grzywną do 1 500 zł.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
oko29.04.2017 20:30

Fajny pies na zdjeciu chyba nie gryzie :p

mąż28.04.2017 23:02

Milicjanci żarli w MC Donaldzie a tu paniusia przerywa im miedzy szejkiem a wieśmakiem by psa wyprowadzić.Kazdy by się wsciekł!!!

żona28.04.2017 20:42

Na prawo i lewo przełożony "milicjantów" minister "PŁaszczak" trąbi w mediach , że jego ludzie służą pomocą obywatelom , to kobieta dzwoni po pomoc. Błędem było informowanie, ze chce popełnić samobójstwo. Powinna zwyczajnie żądać pomocy w wyprowadzeniu psa.

Dawid28.04.2017 19:56

Żeby to się nie skrupiło na Bogu ducha winnym psie. Taki babsztyl może wyrzucić psa na dwór i udawać, że uciekł.
Hycel proponuje bardzo dobrą propozycję z uśpieniem baby ale wnoszę poprawkę: Należy ogłosić, że pies potrzebuje opieki. Policja nie jest do wyprowadzania psów tylko ma zapewnić nam bezpieczeństwo.

jegos28.04.2017 17:14

na Gliwicką może ją trzeba zbadać ? bo dziwnie gada kobieta

hycel28.04.2017 15:10

Powinni psa wyprowadzić a ją uśpić