Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
5 maja 2017

Porodówka niszczeje dalej. Kiedy będzie remont?

Porodówka niszczeje dalej. Kiedy będzie remont?
fot. Google Maps

Była porodówka przy ulicy Zdrojowej od lat szpeci wyglądem i nie najlepiej wpływa na wizerunek miasta. Co dalej? Jak długo budynek ten będzie straszył?

Właściciel budynku, którym znajduje się w rękach prywatnych wprawdzie dokonał w 2011 roku zgłoszenia remontu tego obiektu, ale jak dotąd nic w tym kierunku nie zostało zrobione.

- Uważam, że chociaż budynek ten nie należy do miasta, to jednak samorząd powinien podjąć działania, które skłonią właściciela do właściwego zadbania o swoje mienie. Przypomnę, że podobna sytuacja miała miejsce z budynkiem byłego sądy i udało się uzyskać oczekiwane rezultaty - mówi radna Alina Chojecka, która złożyła interpelację w tym temacie.

O sprawie będziemy informować.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowy album zespołu Coria - "Zwierzę(się)" Nowy album zespołu Coria - "Zwierzę(się)"

Powstanie nowe centrum handlowe Powstanie nowe centrum handlowe

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
szola07.05.2017 19:44

Ten budynek to"Katowiczanka"powstała w okresie dwudziestolecia międzywojennego.Za wszelką cenę trzeba go ocalić.To jest część naszej jastrzębskiej tożsamości.Zainteresowanych odsyłam do Jaspedii.

Seweryn06.05.2017 10:58

Dysydent napisał całą prawdę w temacie - brawo. Jeszcze trochę i sprawa będzie w prokuraturze, bo kanalizacja która była tam robiona jest już zasypana tymi kamieniami . Gratuluję decyzji!

salsa05.05.2017 22:11

Przecież ściany w tym budynku są skażone, dlatego zlikwidowano porodówkę. To trzeba wyburzyć.

do Piotr05.05.2017 21:59

''GrONkowcem a nie ''grĄkowcem ,analfabeto , chyba tez się z nim urodziłeś .

Maro05.05.2017 21:51

Pomnik nieudolności jakich w Jastrzębiu mamy wiele

Piotr05.05.2017 18:09

Remont tego syfu gdzie za komuny dzieci rodziły się z grąkowcem . Niech zrobią dom Solidarności i biuro wiecznych przewodniczasych związków

seboc05.05.2017 13:07

Ten budynek, w przeciwienstwie do pozostalosci po lazni, ktora nie stanowi zadnej wartosci, moze byc uznany za dziedzictwo tego miasta.

Pokaż wszystkie opinie (12)