Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
5 maja 2017

Porodówka niszczeje dalej. Kiedy będzie remont?

Porodówka niszczeje dalej. Kiedy będzie remont?
fot. Google Maps

Była porodówka przy ulicy Zdrojowej od lat szpeci wyglądem i nie najlepiej wpływa na wizerunek miasta. Co dalej? Jak długo budynek ten będzie straszył?

Właściciel budynku, którym znajduje się w rękach prywatnych wprawdzie dokonał w 2011 roku zgłoszenia remontu tego obiektu, ale jak dotąd nic w tym kierunku nie zostało zrobione.

- Uważam, że chociaż budynek ten nie należy do miasta, to jednak samorząd powinien podjąć działania, które skłonią właściciela do właściwego zadbania o swoje mienie. Przypomnę, że podobna sytuacja miała miejsce z budynkiem byłego sądy i udało się uzyskać oczekiwane rezultaty - mówi radna Alina Chojecka, która złożyła interpelację w tym temacie.

O sprawie będziemy informować.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
szola07.05.2017 19:44

Ten budynek to"Katowiczanka"powstała w okresie dwudziestolecia międzywojennego.Za wszelką cenę trzeba go ocalić.To jest część naszej jastrzębskiej tożsamości.Zainteresowanych odsyłam do Jaspedii.

Seweryn06.05.2017 10:58

Dysydent napisał całą prawdę w temacie - brawo. Jeszcze trochę i sprawa będzie w prokuraturze, bo kanalizacja która była tam robiona jest już zasypana tymi kamieniami . Gratuluję decyzji!

salsa05.05.2017 22:11

Przecież ściany w tym budynku są skażone, dlatego zlikwidowano porodówkę. To trzeba wyburzyć.

do Piotr05.05.2017 21:59

''GrONkowcem a nie ''grĄkowcem ,analfabeto , chyba tez się z nim urodziłeś .

Maro05.05.2017 21:51

Pomnik nieudolności jakich w Jastrzębiu mamy wiele

Piotr05.05.2017 18:09

Remont tego syfu gdzie za komuny dzieci rodziły się z grąkowcem . Niech zrobią dom Solidarności i biuro wiecznych przewodniczasych związków

seboc05.05.2017 13:07

Ten budynek, w przeciwienstwie do pozostalosci po lazni, ktora nie stanowi zadnej wartosci, moze byc uznany za dziedzictwo tego miasta.

Pokaż wszystkie opinie (12)