Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
9 maja 2017

Uwaga! Ulica Mazowiecka będzie zamknięta

Uwaga! Ulica Mazowiecka będzie zamknięta
fot. JastrzebieOnline.pl

Remont ulicy Mazowieckiej wchodzi w kolejny etap. Mieszkańcy muszą się liczyć z objazdami, ponieważ od 10 maja odcinek tej ulicy będzie zamknięty dla ruchu. Swoje trasy zmienią również autobusy komunikacji miejskiej. 

W środę 10 maja ok. godz. 9.00 zamknięta zostanie ul. Mazowiecka w Jastrzębiu-Zdroju na odcinku od skrzyżowania z ul. Pomorską do skrzyżowania z ul. Podhalańską. W związku z tym autobusy linii 106, 121, 123, 124 i 128 będą kursowały objazdem ul. Podhalańską. Z obsługi wyłączony zostanie przystanek "Małopolska".

Autobusy linii 106 pojadą od Dworca Arki Bożka ul. Podhalańską przez przystanek Podhalańska Rondo Ruptawskie, ul. Jagiełły do przystanku Jagiełły OD Krokus i dalej po dotychczasowej trasie. Identycznie sprawa wygląda w kursach powrotnych.

Autobusy na liniach: 121, 123, 124 i 128 kursować będą od Dworca Arki Bożka ul. Podhalańską przez przystanek Podhalańska Rondo Ruptawskie, ul. Cieszyńską do przystanku Cieszyńska Osiedle Tuwima i dalej po dotychczasowej trasie. W kursach powrotnych do Dworca Arki Bożka podobnie

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza miejski plan naprawy wiaduktów Rusza miejski plan naprawy wiaduktów

Rusza remont wiaduktu. Objazdy Rusza remont wiaduktu. Objazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Maks10.05.2017 21:48

Tam się nie da jechać ani w jedną ani w drugą stronę. Dziś zrobił się korek i auta musiały cofać. To zły pomysł tam jest za wąsko na ulicę dwukierunkową. Stłuczki będą i auta tam parkujące poobijane.

Gość10.05.2017 14:49

czemu nie napisano że ulica pomorska jest na ten czas dwukierunkowa , przecież tam pełno samochodów stoi przy krawężniku, wykonawca w d..ę mać trochę przekręcił znak zakazu i nawet tego nie zakryli gdzie jest Policja by tego dopilnować ciekawe ile będzie stłuczek

Gość09.05.2017 20:54

Będzie rajd off-roadowy?

górnik jasmos09.05.2017 20:40

Co innego jest wymienić nawierzchnię a co innego wybudować drogę praktycznie od nowa. Trzeba wybudować instalacje burzową , przebudować elementy istniejących kabli i kanalizacji. Tylko czekać jak "mecenas" się odezwie. "Kto to widział zamknęli drogę"

nie da się09.05.2017 20:26

U nas 1-szy kawałek 50 m będą robili 40 dni aż strach pomyslec kiedy będzie koniec remontu bo cala Mazowiecka ma 950 m

da się09.05.2017 20:00

Pewnej nocy nie wyspałem się wymieniali 3 kilometry nawierzchni w centrum miasta. W jedną noc!!!! rano normalny ruch. Ale to była Anglia

Do włodarzy miasta:09.05.2017 19:26

Nie zapomnijcie zapisać sobie adresu i kontaktu tej firmy żeby potem świadczenia gwarancyjne respektować.
Bo jak znamy nasz niekochany UM to zaraz to się rozpadnie i znowu za kasę podatnika to naprawicie.

Pokaż wszystkie opinie (10)