Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
10 maja 2017

Czy rosyjskie "Nocne Wilki" przejadą przez nasze miasto?

Czy  rosyjskie "Nocne Wilki" przejadą przez nasze miasto?
fot. pixabay

Członkowie rosyjskiego klubu motocyklowego „Nocne Wilki”, którzy jadą szlakiem Armii Czerwonej - „Drogi Zwycięstwa” z Moskwy do Berlina, wracają do siebie. Policja na południu Polski, także w Jastrzębiu, które jest miastem przygranicznym, otrzymała ostrzeżenie z tym związane. 

Także jastrzębscy policjanci mają zwrócić uwagę czy rosyjskie „Nocne Wilki”, które kierują się przez Czechy do Polski i dalej do Rosji przejadą przez nasz rejon. Mundurowi na południu kraju, także z Jastrzębia otrzymali polecenie monitorowania motocyklistów, legitymowania ich i zwracania szczególnej uwagi na ich poczynania.

„Nocne Wilki”, przez niektórych uznawane za gang motocyklowy, przyjaźnią się z prezydentem Rosji. Dużą wagę przywiązują do kultywowania historii. Grupa często oceniana jest, jako organizacja nacjonalistyczna i ekstremistyczna, chociaż jej członkowie podkreślają swój pokojowy charakter. W ubiegłym roku część członków wilków miała problem z wjazdem do Polski.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna siedział na parapecie siódmego piętra Mężczyzna siedział na parapecie siódmego piętra

Uwaga! Policja będzie kontrolować sklepy Uwaga! Policja będzie kontrolować sklepy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość10.05.2017 21:30

No to tak: dlaczego nasi jada do ruskich na obchody? A ruskie nie mogą bo berlina?

Prawdomowny10.05.2017 20:54

Sprane mózgi. Jak polaczek słyszy, ze coś jest z Rosji to dostaje drgawek. Do tego ta wzmianka o prezydencie FR. Ludzie opamiętajcie się. Jadą goście motorami, nie czołgami wiec przed czym tu ostrzegać. Chyba przed naszymi patriokatolami o skłonnościach typowych barbarzyńców.

Mieszkaniec10.05.2017 20:07

Komu przeszkadzają ,niech sobie jadą ,pieniądze nie śmierdzą.Dziwnym jesteśmy narodem ,nam się wszystko należy,politycy robią z nas takie pośmiewisko ,a prawda jest inna.

Bukl10.05.2017 18:50

Radna Iwona z nimi poskacze, to cos w sam raz dla niej.

smutna pani z wąsem10.05.2017 12:27

Chcemy nocne wilki, będzie ognisko i p.prezydent cyknie sobie z nimi zdjęcie i mieszkańcy porobią zdjęcia aby podrzucić na Facebooku , bydzie cudniiiiiiie prosimy przyjedźcie!

Zeb10.05.2017 10:28

Po mazowieckiej jazda tylko crosami

Do tata Seboca10.05.2017 10:15

To bardzo dobrze że dbasz o edukację swojego syna seboca , ale jak widać jest odporny na wiedzę

tata Seboca10.05.2017 9:21

Widziałem dzisiaj Seboca na motorze i już myślałem, że to jeden z wilczków. Ale zaraz kazałem mu iść do lekcji, bo jutro klasówka z przyrody.

dysydent10.05.2017 9:16

''Gość'' trafnie spostrzegł, ''cały świat oszalał na punkcie '' naszej Mazowieckiej ,chcą też na pewno zobaczyć tych radnych (bezradnych) którzy przygotowali taki ewenement na skalę światową.

seboc10.05.2017 9:06

Puścić ich przez Mazowiecką więcej już nie przyjadą.

Pokaż wszystkie opinie (11)