Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
22 maja 2017

Rzecznik KMP Jastrzębie zagrała na wiolonczeli

Rzecznik KMP Jastrzębie zagrała na wiolonczeli
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci nie tylko ścigają przestępców, ale również grają w orkiestrze. Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju zagrała na wiolonczeli wraz z Reprezentacyjną Orkiestrą Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.  

Policyjni muzycy reprezentujący Orkiestrę Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zagrali w Muzeum Zamkowym w Pszczynie. Towarzyszyła im gościnnie wiolonczelistka mł. asp. Bogusława Dudek, która pełni funkcję oficera prasowego jastrzębskiej jednostki. To już kolejny w historii wspólny koncert utalentowanej policyjnej wiolonczelistki, z etatową orkiestrą katowickiej komendy wojewódzkiej.

- Artyści dali koncert w Sali Lustrzanej pszczyńskiego muzeum, a ich oraz wszystkich gości osobiście powitał Dyrektor Muzeum Zamkowego w Pszczynie Maciej Kluss. Muzyczne widowisko mogło podziwiać kameralne grono odbiorców m.in. oficerowie prasowi śląskiego garnizonu, zaproszeni goście oraz osoby odwiedzające w tym czasie muzeum. Internauci z kolei mieli okazję zobaczyć fragment widowiska na facebookowej stronie Śląskiej Policji w formie transmisji "na żywo" - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Zobacz nagranie na FB 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Zobaczył policjantów i sypnął marihuaną Zobaczył policjantów i sypnął marihuaną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
jaro22.05.2017 16:09

A Jo na klarnecie.

lulok czerstwy22.05.2017 7:45

Ja grom na flecie ja