Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
22 maja 2017

Rzecznik KMP Jastrzębie zagrała na wiolonczeli

Rzecznik KMP Jastrzębie zagrała na wiolonczeli
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci nie tylko ścigają przestępców, ale również grają w orkiestrze. Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju zagrała na wiolonczeli wraz z Reprezentacyjną Orkiestrą Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.  

Policyjni muzycy reprezentujący Orkiestrę Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zagrali w Muzeum Zamkowym w Pszczynie. Towarzyszyła im gościnnie wiolonczelistka mł. asp. Bogusława Dudek, która pełni funkcję oficera prasowego jastrzębskiej jednostki. To już kolejny w historii wspólny koncert utalentowanej policyjnej wiolonczelistki, z etatową orkiestrą katowickiej komendy wojewódzkiej.

- Artyści dali koncert w Sali Lustrzanej pszczyńskiego muzeum, a ich oraz wszystkich gości osobiście powitał Dyrektor Muzeum Zamkowego w Pszczynie Maciej Kluss. Muzyczne widowisko mogło podziwiać kameralne grono odbiorców m.in. oficerowie prasowi śląskiego garnizonu, zaproszeni goście oraz osoby odwiedzające w tym czasie muzeum. Internauci z kolei mieli okazję zobaczyć fragment widowiska na facebookowej stronie Śląskiej Policji w formie transmisji "na żywo" - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Zobacz nagranie na FB 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
jaro22.05.2017 16:09

A Jo na klarnecie.

lulok czerstwy22.05.2017 7:45

Ja grom na flecie ja