Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-5°
29 maja 2017

Jastrzębianka wygrała niedzielny bieg kobiet

Jastrzębianka wygrała niedzielny bieg kobiet Zobacz więcej zdjęć
fot. JastrzebieOnline.pl

W kolejnej edycji jastrzębskiego biegu kobiet „Kobiety na 5+” po raz pierwszy w historii triumfowała mieszkanka naszego miasta, Aneta Suwaj. W sumie w niedzielę przez ulice miasta pobiegło 1000 pań. Nie zabrakło też miłośniczek nordic walking. 

Jastrzębianka jako pierwsza przekroczyła linię mety na stadionie miejskim z czasem 18 minut i 30 sekund wyprzedzając o 14 sekund rywalkę z Pszczyny, ubiegłoroczną laureatkę, Ewę Kucharską. W czołowej dziesiątce (na miejscu szóstym) sklasyfikowana została jeszcze jedna reprezentantka naszego miasta reprezentująca Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie, Dagmara Dziuk.

Łącznie w biegu na dystansie 5,3 km wzięło udział ponad 1000 kobiet, które w pełnym słońcu rywalizowały w centrum miasta biegnąc głównymi arteriami Jastrzębia.

Jastrzębska rywalizacja wpisała się już na stałe w kalendarz biegów w naszym kraju, o czym świadczyć może fakt, że do Jastrzębia-Zdroju przyjeżdżają zawodniczki z najdalszych zakątków Polski. Ważnym elementem jest także wysoki poziom przygotowania tej imprezy, bowiem należy podkreślić, że organizatorzy zadbali o każdy szczegół, wspaniałą oprawę zawodów, która wraz z prawdziwie letnią pogodą stworzyły już po raz kolejny niepowtarzalną całość.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W niedzielę Bieg Kobiet. Będą utrudnienia w ruchu W niedzielę Bieg Kobiet. Będą utrudnienia w ruchu

Rozbiegać miasto, rozruszać jastrzębskie panie Rozbiegać miasto, rozruszać jastrzębskie panie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Günter31.05.2017 9:38

Głównymi arteriami...dajcie spokój.

Zenon 30.05.2017 16:37

czepialsy z opasłymi brzuchami, brakl słów

nick't30.05.2017 12:00

a czy tasmy miały walac sie po ulicach? wszystko ladnie sprzatneli a kosz chyba jest na smieci. a nie znasz ustalen organizatora z miastem co do smieci.

do j30.05.2017 8:57

No i co że uległy modzie? Lubią biegać, aktywnie spędzać czas to chyba dobrze prawda?

j30.05.2017 8:51

Bieg lanserski kobiet. Zdjęcia na FB już dane. Maja kobity parcie na szkło. Garstka jest tam kobiet, które zawodowo biegaja reszta to ulega modzie i tłumowi, bo biegnie. A w poniedziałek kolejki do lekarza.

do organizatorów29.05.2017 16:22

Impreza szczytna i godna poparcia. Ale...dlaczego po biegu, wszystkie taśmy wytyczające trasę i inne zabezpieczenia wylądowały w koszach przy Alei, zaraz obok UM ? Po takiej fajnej imprezie, był to dość smutny, a wręcz wkurzający widok- miejskie kosze przepełnione śmieciami. Chyba ktoś tu nie wywiązał się z zadania...albo znowu ignorancja. Gratulacje dla uczestniczek- wszystkich!

Ja29.05.2017 12:02

Najlepsza!!!!:-)