Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
16 czerwca 2017

Jak oddać głos w wyborach samorządowych?

Jak oddać głos w wyborach samorządowych?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Chociaż do wyborów samorządowych pozostało jeszcze trochę czasu, to Krajowe Biuro Wyborcze już zastanawia się, jak będzie wyglądał wzór karty do głosowania. Zebranie w tej sprawie odbędzie się w jastrzębskim magistracie w przyszłym tygodniu 

W piątek, 23 czerwca w sali 129A Urzędu Miasta odbędzie się spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami dotyczące wzorów kart do głosowania, jakie będą obowiązywać w najbliższych wyborach samorządowych. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00, a poprowadzi je Andrzej Adamek, dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Bielsku-Białej.

- Konsultacje mają na celu wyłonienie spośród przykładowych kart przygotowanych przez PKW takiej, która pozwoli zminimalizować liczbę głosów nieważnych. W spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani tematem mieszkańcy - informuje jastrzębski magistrat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się" "Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się"

Z kim będzie rządzić prezydent Hetman? Z kim będzie rządzić prezydent Hetman?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
obserwator19.06.2017 6:18

Najlepiej dać szansę nowemu stowarzyszeniu "Dla Jastrzębia". Nie pomylić ze stowarzyszeniem "Samorządne Jastrzębie", bo to przefarbowane lisy z SLD.

Grzegorz17.06.2017 14:33

"do Grzegorz"
masz pojęcie jak ma działać tzw. sieć szpitali ? Jeden szpital dostanie kontrakt, a drugi nie . Pacjenci którzy mają umówione terminy zabiegów w jednym szpitalu nagle wypadną z kolejki i wpadną w drugą kolejkę do innego szpitala ... gdzie w tym jest mniejsza kolejka ? Proszę przeczytaj opinię posła PIS .
http://fakty.interia.pl/autor/krystyna-opozda/news-andrzej-sosnierz-ustawa-o-sieci-szpitali-ma-same-wady,nId,2372782 
Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejce do lekarza :)

Żabi Ogier17.06.2017 11:28

Hrabina i jej nieudzaczni POmagierzy mogą się powoli pakować i odjechać darmowa komunikacją !!!

lokalny patriota17.06.2017 7:02

Tylko "Dla Jastrzębia" !To Stowarzyszenie nie umoczone w politykę i nie przefarbowane tak jak "samorządne Jastrzębie", gdzie przeszli ludzie z SLD i głosują jak im PIS każe bo dostali stołki. Można to sprawdzić . Wystarczy zobaczyć jaką dietę pobierają.

do Grzegorz17.06.2017 1:03

a co PO zrobiła przez 8 lat rządów ?? Odpowiedź brzmi : gówno . Służbę zdrowia uzdrowili ??pomyśl zanim napiszesz cokolwiek.

dysydent17.06.2017 0:59

Obojętnie kto będzie rządził , byle nie PiS i PO ,PiS pokazał klasę w Jastrzębiu a PO w całym kraju.

Grzegorz16.06.2017 20:42

Oby wyborcy nie sugerowali się 500+ itp. udogodnieniami ... już raz się sprzedali. Był chaos w armii teraz będzie chaos w edukacji oraz służbie zdrowia .

Pokaż wszystkie opinie (11)