Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°-2°
16 czerwca 2017

Tadeusz Cymański przyjedzie do Jastrzębia

Tadeusz Cymański przyjedzie do Jastrzębia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Poseł Tadeusz Cymański (klub PiS) odwiedzi nasze miasto by spotkać się z mieszkańcami. Polityk przyjedzie na zaproszenie radnego Szymona Klimczaka (PiS), który kilka lat temu był asystentem ówczesnego europosła.

Otwarte spotkanie z mieszkańcami odbędzie się w sobotę 17 czerwca o godzinie 10:00 w Domu Sołectwa Ruptawa-Cisówka. Polityk Zjednoczonej Prawicy oraz jednocześnie wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości niejednokrotnie gościł już w Jastrzębiu-Zdroju. W 2013 roku jako europoseł Solidarnej Polski otworzył nawet swoje biuro w naszym mieście.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie w obronie więzionych i prześladowanych Jastrzębianie w obronie więzionych i prześladowanych

Żelazny Szlak Rowerowy stał się wysypiskiem śmieci Żelazny Szlak Rowerowy stał się wysypiskiem śmieci

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Jakim ciekawy19.06.2017 20:52

Kto zapłacił za jego przyjazd i czyimi pieniędzmi? Cymański nie zapłacił, a zapraszający też pewnie nie chce wydawać swoich pieniędzy, choć chce załatwić swoje prywatne sprawy.

Rolers19.06.2017 12:38

Przyjedzie, aby zobaczyć jakie to intratne stanowisko w postaci prezesa JSK dostał Artur Stroka były doradca posła Grzegorza Janika, Klimczak, to tylko jeszcze mały kłamca wyborczy.Dojna rządzi i trzepie kase.

mgniot PiS-ał-AM18.06.2017 23:43

Co, poseł nie dojechał, czy frekwencja była 1:1, że nic nie piszecie? A tak szumnie zapowiadany, taki jastrzębski, taki klinczakowy

Nie ma co18.06.2017 20:08

Cymański przywiezie listy polecające, dzięki którym załatwi swoje sprawy pomyślnie. A potem wygłosi "piekne" głupawe przemówienie o wysłuchaniu bolączek jakie mają górnicy i obieca pomoc o której zapomni 1 kilometr od startu do powrotnej drogi.

Gość18.06.2017 9:17

Nie zapomnijcie, że 18 czerwca PiS świętuje Boże Narodzenie.

Olo17.06.2017 13:38

Ciekawe czy będzie może jakiś list polecony dla pana posła nie koniecznie od czyjejś córeczki ?

jasiu17.06.2017 13:33

jeden z największych błaznów zawita do J.Z.

Pokaż wszystkie opinie (16)