Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
16 czerwca 2017

Tadeusz Cymański przyjedzie do Jastrzębia

Tadeusz Cymański przyjedzie do Jastrzębia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Poseł Tadeusz Cymański (klub PiS) odwiedzi nasze miasto by spotkać się z mieszkańcami. Polityk przyjedzie na zaproszenie radnego Szymona Klimczaka (PiS), który kilka lat temu był asystentem ówczesnego europosła.

Otwarte spotkanie z mieszkańcami odbędzie się w sobotę 17 czerwca o godzinie 10:00 w Domu Sołectwa Ruptawa-Cisówka. Polityk Zjednoczonej Prawicy oraz jednocześnie wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości niejednokrotnie gościł już w Jastrzębiu-Zdroju. W 2013 roku jako europoseł Solidarnej Polski otworzył nawet swoje biuro w naszym mieście.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzikie wysypiska są jastrzębskim problemem Dzikie wysypiska są jastrzębskim problemem

Nielegalnie powiesili banery Dudy. Nie poniosą konsekwencji Nielegalnie powiesili banery Dudy. Nie poniosą konsekwencji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Jakim ciekawy19.06.2017 20:52

Kto zapłacił za jego przyjazd i czyimi pieniędzmi? Cymański nie zapłacił, a zapraszający też pewnie nie chce wydawać swoich pieniędzy, choć chce załatwić swoje prywatne sprawy.

Rolers19.06.2017 12:38

Przyjedzie, aby zobaczyć jakie to intratne stanowisko w postaci prezesa JSK dostał Artur Stroka były doradca posła Grzegorza Janika, Klimczak, to tylko jeszcze mały kłamca wyborczy.Dojna rządzi i trzepie kase.

mgniot PiS-ał-AM18.06.2017 23:43

Co, poseł nie dojechał, czy frekwencja była 1:1, że nic nie piszecie? A tak szumnie zapowiadany, taki jastrzębski, taki klinczakowy

Nie ma co18.06.2017 20:08

Cymański przywiezie listy polecające, dzięki którym załatwi swoje sprawy pomyślnie. A potem wygłosi "piekne" głupawe przemówienie o wysłuchaniu bolączek jakie mają górnicy i obieca pomoc o której zapomni 1 kilometr od startu do powrotnej drogi.

Gość18.06.2017 9:17

Nie zapomnijcie, że 18 czerwca PiS świętuje Boże Narodzenie.

Olo17.06.2017 13:38

Ciekawe czy będzie może jakiś list polecony dla pana posła nie koniecznie od czyjejś córeczki ?

jasiu17.06.2017 13:33

jeden z największych błaznów zawita do J.Z.

Do Tadeusza Cymańskiego17.06.2017 12:31

Po co Pan przyjedzie do Ruptawy. My tu pana nie chcemy. Mamy wystarczająco dużo ludzie niehonorowych, kłamców, nie mających żadnej ochoty na pomoc nam w codziennym życiu. Jeśli przyjeżdża pan do Klimczaka, to pana prywatna sprawa. Ani nie chcemy mieć Klimczka ani pana. Nic dla nas nie zrobiliście.
Mieszkańcy Ruptawy

hawk17.06.2017 0:30

Niech przyjedzie i zwolni Pilarska, bo Mazowiecka to już parodia a nie remont :)

Do "Przypuszczam"16.06.2017 19:05

Po co ten cwaniak tu przyjedzie? Radny Klimczak załatwia sobie lepsze układy? Po oficjalnym bajdurzeniu zaczną się prawdziwe rozmowy. Co komu kto załatwi i co z tego będzie miał. Pisowcy tylko tak załatwiają swoje sprawy. Za jakiś czas Klimczak wyląduje wyżej notowaniach PiS a Cymański ... co z tego będzie miał? Tak za frajer, Cymański się nie ruszy.

Pokaż wszystkie opinie (16)