Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
30 czerwca 2017

Prace na stadionie. Będą krzesełka i monitoring

Prace na stadionie. Będą krzesełka i monitoring
fot. mh / jastrzebieonline.pl

Awans GKS-u 1962 Jastrzębie do II ligi przyspieszył prace na stadionie miejskim. Na sektorze gości pojawi się 640 krzesełek, a dodatkowo zostanie zamontowany system monitoringu wizyjnego.

Na stadionie zamontowane zostanie 640 krzesełek na sektorze gości. Nie będą to jednak nowe krzesełka, a wymontowane z miejsc o ograniczonej widoczności. Siedziska będą ponumerowane i nie będzie dowolności zajmowania miejsc. Wprowadzony zostanie również system ewidencji wejść. Na stadionie pojawią się monitoring.

W planach jest jeszcze wymiana ogrodzenia wewnętrznego, zakup przenośnych toalet, kupno nowych krzesełek pod krytą trybunę oraz zakup nowego nagłośnienia. Pojawi się również specjalnie wydzielone miejsce do udzielania pierwszej pomocy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS 1962 doceniony za działalność społeczną GKS 1962 doceniony za działalność społeczną

Stały monitoring obciążeń statycznych na dachach gwarancją bezpieczeństwa Stały monitoring obciążeń statycznych na dachach gwarancją bezpieczeństwa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
Deuter19.07.2017 8:30

A do czego monitoring?przecież oprócz ROW Radomiaka czy ŁKS w innych drużynach nie ma praktycznie kibiców

adam10.07.2017 20:30

Zrobic stadion jak w tychach? A po co ? Dla półamatorskiej druzyny ktora gre w druzynie łączy z inna praca na codzień? Dajcie spokoj... Poza tym dla tego bydla ktorzy nazywaja siebie kibicami nie warto nic robic. Gdzie kultura dopingu? Byliscie na meczu z walbrzychem? 90Min wulgaryzmow...po co stadion skoro nie mozna zabrac na niego dzieci bo tylko beda słuchały jak dwie grupy karkow sie wyzywaj...

r10.07.2017 15:43

Jak mozna finansowac klub ktory w gronie kibicow ma bandytow? Adrian S...smiertelne pobicie...kilka dni potem wisi transprarent na stadionie Pozdrowienia Do Wiezienia. Wstyd pani hetman ze miasto bedzie wspierac takich ludzi! Kibice gksu to przestepcy !

Hiob08.07.2017 15:20

Spokojnie. To dopiero druga liga Do Barcy jeszcze trochę nam brakuje.

hawk04.07.2017 2:14

Dlaczego nie inwestujemy w stadion na Koscielnej? Mi by pasował stadion stricte piłkarski bez bieżni, komfort oglądania meczu nieporównywalny z Harcerska, który straszy już od ładnych kilku lat i co mecz świeci pustkami

koleś03.07.2017 15:02

Krzesełka obiecali od XXX lat. Gdyby nie zbliżające się wybory samorządowe nie byłoby ich nada! Nastał wielki czas żeby zmienić dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

gladiators torca02.07.2017 22:12

Mamooooo!!! Bełchatów nas bije. he he. cieniasy.

Pokaż wszystkie opinie (22)