Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
5 lipca 2017

Jastrzębianie pojadą na spotkanie z prezydentem USA

Jastrzębianie pojadą na spotkanie z prezydentem USA
fot. Michael Vadon

Mieszkańcy Jastrzębia wezmą udział w spotkaniu z prezydentem Stanów Zjednoczonych Donaldem Trumpem. Bezpłatny autobus do Warszawy organizuje poseł Grzegorz Matusiak (PiS). 

Parlamentarzyści Prawo i Sprawiedliwość w całym kraju organizują bezpłatne przejazdy do Warszawy na spotkanie z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Także poseł Grzegorz Matusiak zapewnił mieszkańcom bezpłatny dojazd do stolicy. Z naszego miasta w czwartek wczesnym porankiem wyjedzie jeden autokar.

- Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, członków i sympatyków PiS, środowisko NSZZ „Solidarność”, Gazety Polskiej i inne zainteresowane osoby. Potraktujmy ten wyjątkowy dzień, jako Święto Narodowe! - zachęca na swojej stronie internetowej poseł Izabela Kloc (Okręg Rybnicki).

Także mieszkańcy Rybnika, Czerwionki-Leszczyny i innych gmin naszego regionu wybierają się do Warszawy.

Nieoficjalnie mówi się, że każdy parlamentarzysta PiS ma zapewnić co najmniej jeden autokar uczestników spotkania z prezydentem USA. PiS posiada w parlamencie 300 posłów i senatorów, co może przełożyć się na  ok. 15 tys. osób, które będą chciały zobaczyć prezydenta USA.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Andrzej Matusiak ma przeprosić na Facebooku Andrzej Matusiak ma przeprosić na Facebooku

Zaginął 35-letni jastrzębianin. Czy ktoś go widział? Zaginął 35-letni jastrzębianin. Czy ktoś go widział?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
mieszkaniec07.07.2017 7:31

Dobrze, że chociaż pani Duda olała Donaldka przy pożegnaniu. A się biedak zdziwił. Przynajmniej ona ma jaja.

Gość06.07.2017 21:24

Już pochali?

Jadę z wami06.07.2017 19:41

Czyli wycieczka gdzie gorzała będzie się lać w gardła jadących. Tak wygląda kupowanie głosów. Choć może jechać każdy, to pojadą wybrani przez Matusiaka. Nawet jakby znaleźli się na spotkaniu z Trumpem i tak niczego nie zrozumieją i nie będą mieli prawa się odezwać. Ci co jadą traktują ten wyjazd jako nagrodę. Niedługo będą wybory, Matusiak będzie dzwonił do każdego wycieczkowicza i przypominał na kogom mają głosować. Kto płaci za tą balangę? To są ohydne działania Pisowskiego typka.

ginter06.07.2017 15:14

Demokracja pozwala jechac komu chce i gdzie chce krytykanci zastanówcie się nad sobą a później cos piszcie demokracja i wolność to nie tylko to co wam odpowiada ale również to co innym więc cisza każdy moze i robi to co chce.

Gość06.07.2017 13:35

Nie obślińcie tylko za bardzo ręki pana.

pomocnik kalifaktora 06.07.2017 13:03

wasabi a ty co ?PO papraniec

Gość06.07.2017 12:58

Taka jastrzębska tradycja, jeździli na Breżniewa teraz na Trumpa.

Pokaż wszystkie opinie (34)