Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 lipca 2017

Jastrzębianie pojadą na spotkanie z prezydentem USA

Jastrzębianie pojadą na spotkanie z prezydentem USA
fot. Michael Vadon

Mieszkańcy Jastrzębia wezmą udział w spotkaniu z prezydentem Stanów Zjednoczonych Donaldem Trumpem. Bezpłatny autobus do Warszawy organizuje poseł Grzegorz Matusiak (PiS). 

Parlamentarzyści Prawo i Sprawiedliwość w całym kraju organizują bezpłatne przejazdy do Warszawy na spotkanie z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Także poseł Grzegorz Matusiak zapewnił mieszkańcom bezpłatny dojazd do stolicy. Z naszego miasta w czwartek wczesnym porankiem wyjedzie jeden autokar.

- Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, członków i sympatyków PiS, środowisko NSZZ „Solidarność”, Gazety Polskiej i inne zainteresowane osoby. Potraktujmy ten wyjątkowy dzień, jako Święto Narodowe! - zachęca na swojej stronie internetowej poseł Izabela Kloc (Okręg Rybnicki).

Także mieszkańcy Rybnika, Czerwionki-Leszczyny i innych gmin naszego regionu wybierają się do Warszawy.

Nieoficjalnie mówi się, że każdy parlamentarzysta PiS ma zapewnić co najmniej jeden autokar uczestników spotkania z prezydentem USA. PiS posiada w parlamencie 300 posłów i senatorów, co może przełożyć się na  ok. 15 tys. osób, które będą chciały zobaczyć prezydenta USA.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Solidarność": PiS gorsze od PO. Nepotyzm "Solidarność": PiS gorsze od PO. Nepotyzm

Dzięki posłowi Matusiakowi powstaje sala koncertowa? Dzięki posłowi Matusiakowi powstaje sala koncertowa?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
mieszkaniec07.07.2017 7:31

Dobrze, że chociaż pani Duda olała Donaldka przy pożegnaniu. A się biedak zdziwił. Przynajmniej ona ma jaja.

Gość06.07.2017 21:24

Już pochali?

Jadę z wami06.07.2017 19:41

Czyli wycieczka gdzie gorzała będzie się lać w gardła jadących. Tak wygląda kupowanie głosów. Choć może jechać każdy, to pojadą wybrani przez Matusiaka. Nawet jakby znaleźli się na spotkaniu z Trumpem i tak niczego nie zrozumieją i nie będą mieli prawa się odezwać. Ci co jadą traktują ten wyjazd jako nagrodę. Niedługo będą wybory, Matusiak będzie dzwonił do każdego wycieczkowicza i przypominał na kogom mają głosować. Kto płaci za tą balangę? To są ohydne działania Pisowskiego typka.

ginter06.07.2017 15:14

Demokracja pozwala jechac komu chce i gdzie chce krytykanci zastanówcie się nad sobą a później cos piszcie demokracja i wolność to nie tylko to co wam odpowiada ale również to co innym więc cisza każdy moze i robi to co chce.

Gość06.07.2017 13:35

Nie obślińcie tylko za bardzo ręki pana.

pomocnik kalifaktora 06.07.2017 13:03

wasabi a ty co ?PO papraniec

Gość06.07.2017 12:58

Taka jastrzębska tradycja, jeździli na Breżniewa teraz na Trumpa.

Pokaż wszystkie opinie (34)