Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

9 goli GKS Jastrzębie w meczu z Radlinem

14 września na stadionie przy ulicy Harcerskiej GKS Jastrzębie pokonał występujący w roli gospodarza Górnik Radlin aż 9:1. Tym samym podopieczni Andrzeja Myśliwca pewnie awansowali do kolejnego etapu rozgrywek.

Mecz rozegrany został w ramach podokręgowego Pucharu Polski. Trener Andrzej Myśliwiec był zadowolony z wyniku meczu, chwalił także zawodników za technikę gry oraz wiele dobrze wykorzystanych sytuacji. - Nasz występ cieszy na tle solidnego przeciwnika, jakim jest Górnik. To dobry prognostyk przed sobotnim meczem w Marklowicach, który mam nadzieję odbędzie się - mówił po zakończonym spotkaniu szkoleniowiec.

Kolejnym przeciwnikiem jastrzębskiej gieksy będzie zwycięzca spotkania Polonia Łaziska Rybnickie - Polonia Marklowice.

Górnik Radlin - GKS 1962 Jastrzębie 1:9 (0:5)
0:1 Marek Sobik '3
0:2 Łukasz Staniek '10
0:3 Mateusz Wrana '15
0:4 Kamil Gorzała '26
0:5 Kamil Gorzała '29
0:6 Marcin Bednarek '60
0:7 Błażej Pawliczek '63
1:7 gospodarze '75 (karny)
1:8 Łukasz Staniek '87
1:9 Marcin Bednarek '89
 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].