Młodzież z Jastrzębia najlepsza. Zdobyli puchar

W Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa KS „Jastrzębski Węgiel” i Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju. W zawodach udział wzięło sześć drużyn. 

W turnieju wzięli w nich udział zawodnicy z sześciu szkół gimnazjalnych z Jastrzębia-Zdroju, Rybnika, Kędzierzyna-Koźla, Ostrawy, Skoczowa i Czechowic Dziedzic.

Najlepsza okazała się drużyna z Gimnazjum nr 10 z Jastrzębia-Zdroju. Kapitan zwycięskigo teamu odebrał puchar z rąk szefa jastrzębskiej jednostki - młodszego inspektora Dariusza Matusiaka oraz Prezesa Klubu Sportowego "Jastrzębski Węgiel"  Zdzisława Grodeckiego.

Oprócz pucharu dla zwycięskich drużyn przewidziano medale, narody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

- Sport to ważny obszar w życiu człowieka, który pozwala kształtować charakter i wychowywać młodych ludzi. Ważne jest by ten obszar odpowiednio zorganizować i zagospodarować. My staramy się to zrobić jak najlepiej, również między innymi dzięki hojności Urzędu Miasta w Jastrzębiu-Zdroju, który finansuje programy profilaktyczne prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju - podsumował zmagania komendant miejskiej policji.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].