Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS wygrywa 4:1 z Rekordem Bielsko-Biała

Bardzo dobry mecz rozegrali piłkarze GKS 1962 Jastrzębie z drużyną Rekordu Bielsko-Biała wygrywając 4:1. Zwycięstwo jest tym bardziej cenne, że zdobyte na wyjeździe. Podopieczni Grzegorza Łukasika zrewanżowali się za porażki z poprzedniego sezonu.

GKS wygrywa 4:1 z Rekordem Bielsko-Biała

Bramki dla zespołu z Jastrzębia strzelili: Kamil Gorzała, Bartłomiej Setlak, Kamil Jadach i Patryk Dudzińki. Na uwagę zasługuje fakt, że od 58. minuty piłkarze GKS-u grali w dziesiątkę. Po drugiej żółtej kartce boisko musiał opuścić Mateusz Wrana.

Rekord Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie 1:4 (1:1)
1:0 Bartosz Woźniak '22
1:1 Kamil Gorzała '39
1:2 Bartłomiej Setlak '47
1:3 Kamil Jadach '62
1:4 Patryk Dudziński '72

Rekord Bielsko-Biała: Krzysztof Michałowski - Piotr Jaroszek, Tomasz Wuwer, Mateusz Waliczek, Kamil Jaroś - Michał Grześ, Krystian Papatanasiu (53. Dawid Ogrocki), Mateusz Żyła, Mateusz Gaudyn - Bartosz Woźniak, Krzysztof Koczur (86. Damian Chorosz). Trener - Ireneusz Kościelniak.

GKS 1962 Jastrzębie: Mateusz Deege (45. Grzegorz Drazik) - Tomasz Lorenc, Tomasz Kocerba, Piotr Pacholski, Mateusz Wrana - Adrian Kopacz (86. Mateusz Piekarski), Kamil Gorzała, Artur Mościcki, Bartłomiej Setlak - Bartosz Hajczuk (62. Patryk Dudziński), Kamil Jadach (79. Paweł Gryta). Trener - Grzegorz Łukasik.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Do gość (87.205. * .174) 18.09.2012 19:23

Widać że jesteś kolejnym pomarańczowym pseudokibicem który nie wie jak jest teraz na meczach GKS-u powtórzę-GKS-u a nie jakiegoś pomarańczowego węglowego prezesowego tworu...
Zapewne dostałeś kiedyś po łbie i tylko na necie się możesz pożalić,pamiętaj pomarańczowy chłopcze-nic się nie dostaje za darmo,nawet po twarzy.

~Gość (89.73. * .228) 18.09.2012 17:21

Może być ładnie, może być pięknie. Do czasu aż kibolom odbije, zrobią zadymę (bo nic innego nie potrafią) i wylądujemy bez licencji w B-klasie. Kibice GKS-y, chcecie mieć emocje piłkarskie, kolejne awanse, to eliminujcie kiboli i bandziorów. A wtedy piłka w naszym mieście wróci tam gdzie jej miejsce (min. I-liga).

~Fanatyk (87.205. * .174) 17.09.2012 16:57

Brawo chlopaki,tak trzymać a za rok 3 liga nasza i piękne wyjazdy!!!

~jas (89.73. * .142) 17.09.2012 10:33

brawo idą jak burza ! a która to liga? Ce-mpions league ??