Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

4:2 dla Jastrzębia w sparingu z Sosnowcem

JKH GKS Jastrzębie wygrał 4:2 we wtorkowym meczu sparingowym z drużyną Zagłębia Sosnowiec. Była to okazja do sprawdzenia zawodników, którzy niedawno wyleczyli się z kontuzji.

4:2 dla Jastrzębia w sparingu z Sosnowcem

W spotkaniu zagrał Jirzi Zdenek, który na wejście na lód musiał czekać 6 miesięcy. W sierpniu 2012 Zdenek podczas sparingu doznał złamania kości strzałkowej oraz skręcenia stawu skokowego.

Na lodzie można było zobaczyć również Petra Lipinę oraz Tomasz Kulasa. Trener miał więc do dyspozycji prawie wszystkich swoich zawodników. - Wobec takiego bogactwa w szeregach JKH, trzech zawodników tego klubu wystąpiło gościnnie w Zagłębiu (Arkadiusz Kąkol, Maciej Sulka, Radosław Nalewajka) - informuje JKH GKS Jastrzębie.

JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
1:0 (05:27) Labryga - Prochazka
2:0 (19:07) Kapica - Kral
2:1 (29:30) Dołęga - Szewczyk
3:1 (39:31) Salamon
4:1 (39:55) Lipina - Kral - Danieluk
4:2 (45:38) Szewczyk - Dołęga

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fanka zespołu (188.137. * .51) 14.02.2013 17:37

wygrać jutro na jastorze u siebie

~bubil (195.66. * .31) 13.02.2013 09:55

Ważne mecze przed nami, bo musimy utrzymać 2 miejsce.