Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sosnowiec zdobyty. JKH GKS Jastrzębie w półfinale

W sobotę na lodowisku w Sosnowcu rozegrano kolejne, trzecie już spotkanie między JKH GKS Jastrzębie i Zagłębiem Sosnowiec. Jastrzębianie dopełnili formalności i wygrali 7:1.

Sosnowiec zdobyty. JKH GKS Jastrzębie w półfinale

Po dwóch wygranych meczach na Jastorze, nikt nie oczekiwał, że ten przyniesie inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo. I tym razem hokeiści JKH GKS Jastrzębie byli górą. Już 11. minucie prowadzenie dał Maciej Urbanowicz, a siedem minut później kolejną bramkę strzelił Miroslav Zatko.

Druga odsłona nie zaczęła się dobrze dla gospodarzy. W 24. minucie trzecią bramkę strzelił ponownie Urbanowicz i w przeciągu kolejnych trzech minut sosnowiczanie stracili jeszcze dwa gola - w 25. minucie po strzale Prochazki i w 26. minucie po uderzeniu Miroslaba Zatko.

W trzeciej tercji, wykorzystując osłabienie drużyny z Jastrzębia (Zatko na ławce kar), honorowego gola dla Zagłębia Sosnowiec strzelił w 46. minucie Marcin Kozłowski. Podopieczni Jirziego Reznara nie czekali dłużej i chwilę później szóstego gola strzelił Mateusz Danieluk. W 56. minucie zwycięstwo przypieczętował Kamil Górny.

Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:7 (0:2, 0:3, 1:2)
0:1 (10:16) Urbanowicz - Prochazka - Salamon
0:2 (17:07) Zatko - Danieluk
0:3 (23:24) Urbanowicz - Salamon
0:4 (25:15) Prochazka - Mateusz Rompkowski (4/4)
0:5 (26:31) Zatko - Danieluk (5/4)
1:5 (45:33) M. Kozłowski - T. Kozłowski - Szewczyk (5/4)
1:6 (47:00) Danieluk - Górny - Kapica
1:7 (55:42) Górny - Lipina - Danieluk

Zagłębie Sosnowiec: Kieler (od 26:31 Nowak) - Kuc, Duszak (4), M. Kozłowski, T. Kozłowski, Szewczyk - Cychowski, J. Jaskólski, Twardy (2), Zachariasz, Podsiadło (2) - Kulik, Działo (2), Baca, Majoch, Jarnutowski - Kołodziej, A. Jaskólski, Demkowicz.

JKH GKS Jastrzębie: Sopko - Górny, Zatko (2), Kapica, Lipina (2), Danieluk - Karliczek, Mateusz Rompkowski, Salamon, Prochazka, Urbanowicz (2) - Bryk, Labryga (2), Zdenek, Słodczyk, Bordowski - Pastryk (4), Dąbkowski (2), Marzec, Kulas, Kogut.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fanka zespołu (188.137. * .51) 26.02.2013 21:32

2 marca godz 18.00 jastor

~ptaszyn (89.72. * .56) 24.02.2013 20:26

JKH wygrywa,tylko gratulować a Jastrzębski MUŁ przegrywa w Kielcach! ot grojki..

~Dark (77.253. * .236) 24.02.2013 17:50

Teraz czas na pomarańczowych żeby dopełnili formalności.