Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zryw Bzie oddalił się od awansu do klasy A

W sobotę Zryw Bzie rozegrał spotkanie wyjazdowe z Wichrem Wilchwy. Podopiecznym trenera Kamila Pająka nie udało się pokonać drużyny gospodarzy, która w tej rundzie nie poniosła jeszcze porażki.

Zryw Bzie oddalił się od awansu do klasy A

Piłkarze ze Spółdzielczej nie potrafili zakończyć akcji skutecznie. Najpierw sytuacji nie wykorzystał Krzysztof Skóraś, który zamiast do bramki trafił w zawodnika drużyny przeciwnej. Później z jednego metra nie trafił Kamil Granica. Zryw Bzie miał szansę objąć prowadzenie, ale po strzele Granicy sędzia podniósł chorągiewkę na znak spalonego. Pierwszego gola dla gospodarzy z rzutu wolnego zdobył Piełka. W drugiej połowie kolejne trafienie dla Wichru Wilchwy zanotował Kuczmarkski. Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Wicher Wilchwy - Zryw Bzie 2:0 (1:0)

Wicher Wilchwy: Brzoza - Jurek, Piełka, Gładysiak, Cornik, Pisarek – Hejna (Polnik), Jasiak, Jojko (Bednarek), Pochcioł (Kuczmarski) - Hoszek (Kurzydem).

Zryw Bzie: Salach - Karwot P., Niesłańczyk, Jędrysik, Janecki P. – Koprjaniuk (Szymański), Skóraś, Krypczyk (Pawełek), Buchta – Lazar, Granica (Karwot B.) Trener: Kamil Pająk

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].