Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwszy sparing GKS-u 1962 wygrany 3:0

W środę jastrzębski GKS rozegrał pierwszy sparing w ramach przygotowań do nowego sezonu. Piłkarze Grzegorza Łukasika pokonali Kuźnie Ustroń 3:0.

Pierwszy sparing GKS-u 1962 wygrany 3:0

W meczu grali nowi zawodnicy - Kamil Szymura i Wojciech Caniboł. Kilku innych zawodników było również testowanych. Najlepiej poradzili sobie Robert Janulek i Michał Szczerbak - to oni strzelili rywalowi 3 gole.

Kolejnym sprawdzianem będzie mecz z LKS-em Krzyżanowice, który odbędzie się  27 lipca o 10:00 na boisku przy ul. Kościelnej.

GKS 1962 Jastrzębie - Kuźnia Ustroń 3:0 (0:0)
1:0 Robert Janulek
2:0 Michał Szczerbiak
3:0 Robert Janulek

GKS Jastrzębie: I połowa - Grzegorz Drazik - Wojciech Caniboł, Mateusz Wrana, Kamil Szymura, Tomasz Lorenc - Tomasz Musioł, Kamil Gorzała, Damian Tront, Patryk Dudziński - Paweł Sękowski, Paweł Gryta. W II połowie zagrali również: Bartosz Szelong, Piotr Pacholski, Kamil Duda, Przemysław Błażejowski, Kamil Kaszuba, Mateusz Szuster, Robert Janulek, Patryk Ułasewicz i Michał Szczerbiak. Trener - Grzegorz Łukasik.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~uśmiany (84.234. * .81) 27.07.2013 23:20

OBGNŚ