Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bezproblemowe zwycięstwo JW w Lidze Mistrzów

Jastrzębski Węgiel wygrał 3:0 z drużyną Tours VB w meczu play-off Ligi Mistrzów. Siatkarze Lorenzo Bernardiego nie mieli większych problemów ze swoim francuskim rywalem.

Bezproblemowe zwycięstwo JW w Lidze Mistrzów

Spotkanie rozpoczęło się pomyślnie dla jastrzębian. Szybko wypracowana przewaga zapewniła bezpieczny dystans punktowy, który z każdą chwilą jeszcze się powiększał. Na drugą przerwę techniczną siatkarze Jastrzębskiego Węgla schodzili z prawie dwukrotną przewagą punktową (9:16). Pierwszy set zakończył się od autowego serwisu Tours VB.

Drugi set był zdecydowanie bardziej wyrównany. Najpierw na prowadzenie wyszli Francuzi, ale zawodnicy Lorenzo Bernardiego szybko doprowadzili do remisu. Dalej toczyła się walka punkt za punkt. Po drugiej przerwie technicznej, Bontje zapewnił pomarańczowym kilka punktów w zapasie. Z pierwszym setbolem dla JW, gospodarze spotkanie sobie poradzili. Kolejna akcja zakończyła się zagraniem w aut Franzuów i tym samym Jastrzębski Węgiel mógł się cieszyć ze zwycięstwa w drugim secie.

W kolejnej odsłonie lepsi byli jastrzębianie. Pierwsza przerwa techniczna zakończyła się wynikiem 4:8 dla Jastrzębskiego Węgla. Siatkarze Tours VB próbowali nadrobić straty, nie udało im się doprowadzić nawet do remisu. Ataki Pajenka i Marechala powiększyły jeszcze przewagę jastrzębian. Ostatnia akcja, tak jak w poprzednich setach, to autowe zagranie Franzuców. Jastrzębski Węgiel wygrał 19:25, a cały mecz zakończył się zwycięstwem 3:0.

Tours VB - Jastrzębski Węgiel 0:3 (16:25, 24:26, 19:25)

Tours VB: Klinkenberg, Hardy-Dessources, Konecny, Pinheiro, Baranek, Smith, Exiga (libero) oraz Falafala, Collin, Dillies

Jastrzębski Węgiel: Gierczyński, Pajenk, Masny, Kubiak, Marechal, Bontje, Wojtaszek (libero) oraz Van de Voorde, Jarmoc, Popiwczak

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~do mar (213.158. * .248) 16.01.2014 14:23

Jak się obudzisz to opowiedz jeszcze raz ten sen.

~Mar (89.66. * .255) 16.01.2014 12:05

Bardzo dobry mecz. Dokańczamy ich u nas i lecimy z Resovią!