Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wrana odchodzi z GKS-u. Zagra w Grudziądzu

Mateusz Wrana nie zagra już w barwach GKS-u 1962 Jastrzębie. Zawodnik został dostrzeżony przez działaczy pierwszoligowej Olimpii Grudziądz, gdzie będzie teraz grał.

Wrana odchodzi z GKS-u. Zagra w Grudziądzu

21-letni Mateusz Wrana jest wychowankiem szkółki piłkarskiej MOSiR Jastrzębie. Przez ostatnie lata reprezentował jastrzębski GKS, z którym rozegrał 63 mecze ligowe i strzelił 13 goli.

- Dziękujemy Mateuszowi za lata owocnych występów w GieKSie i kilka naprawdę niezapomnianych goli, po których bramkarze rywali musieli łatać dziury w siatkach. Życzymy mu udanych występów w pierwszej lidze - pisze na swojej stronie klub GKS 1962 Jastrzębie.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Lipa (195.66. * .64) 31.01.2014 12:54

Klub ? Podejrzewam że nic. Nie wiem czy jest u Nas zawodnik który miałby podpisaną umowę. Wszyscy są z kartami na rękach.

~?? (84.234. * .81) 30.01.2014 20:36

MOSiR coś tam dostanie, nie bój żaby, rodzice też zapewne. Teraz są takie umowy, że po każdym transferze macierzysty klub, czyli w tym wypadku MoSiR, kasują procent, no chyba, ze spaćkają sprawę przy umowie.

~Old (159.205. * .153) 30.01.2014 15:08

Powodzenia Wrańcia,obyś nigdy nie zapomniał skąd jesteś.

~janek (195.34. * .136) 30.01.2014 13:25

Ile klub dostał za transfer Mateusza do Olimpii G.?