Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pewne zwycięstwo GKS-u z Częstochową

Piłkarze jastrzębskiego GKS-u pokonali w minioną sobotę Skrę Częstochowa 2:0. Jastrzębianie grali zdecydowanie lepiej i zasłużyli sobie na zwycięstwo.

Pewne zwycięstwo GKS-u z Częstochową
Zdjęcie archiwalne

W pierwszej połowie nie padła żadna bramka. To nie oznacza, że groźnych akcji nie było. Zagrożenie pod polem karnym rywali stworzyli Kopacz i Duda. Piłka jednak nie wleciała w światło bramki. Po zamieszaniu pod częstochowska bramką, sytuacji nie potrafili też wykorzystać Caniboł i Duda.

Pierwsza bramka padła w 59. minucie. Po akcji Jadach-Kopacza, ten drugi pewnym strzałem wpakował piłkę do bramki. Jastrzębianie drugiego gola zdobyli już 4 minuty później. Tym razem autorem gola był Kamil Jadach. Gospodarze mieli jeszcze okazję do podwyższenia wyniki, jednak żadna akcja nie zakończyła się już golem.

- Jestem zadowolony, że nie odstajemy od czołowych drużyn tej ligi, takich jak Skra. Graliśmy z nią jak równy z równym. I po raz kolejny dowiedliśmy, że bazując na wychowankach można stworzyć grającą ciekawą drużynę - mówił po meczu trener, Grzegorz Łukasik.

GKS 1962 Jastrzębie – Skra Częstochowa 2:0 (0:0)
1:0 Kopacz, 59 min.
2:0 Jadach, 63 min.

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Zajączkowski, Duda, Szymura, Kulawiak - Kopacz (90. Hajczuk), Tront, Gorzała, Szczęch (77. Weis) - Jadach, Caniboł (73. Wojtków).

Skra Częstochowa: Woszczyna - Mastalerz, Woldan, Szwarga, Tomczyk - Czupryna, Łęszczak (69. Piwiński) , Polak (69. Majsner), Sobala (69. Kardas) - Niedbała (69. Suślik), Kowalczyk

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~bzyk (195.34. * .136) 23.09.2014 17:02

jednak nas nie chcą wpuścić do Pawłowic. Tylko 50 osób! jak nas tam się wybiera 10 razy więcej !!
http://katowickisport.pl/pilka-nozna/iii-liga,pniowek-pawlowice,artykul,504428,1,12459.html

~beno (195.34. * .136) 21.09.2014 14:01

Mecz w Pawłowicach celowo przeniesiony na godz.13.00 aby jak najmniej kibiców z Jastrzębia przyjechało (przyszło). Trzeba skopać tyłki lizusom Zagórowskiego. Pozdro dla FC Pawłowice.

~Gość (89.66. * .8) 21.09.2014 11:07

No to teraz do Pawłowic jechać i wygrać-ale czy nas puszczą wogóle tam.