Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

2:1 z Czańcem. Kolejne punkty dla GKS-u

Z kompletem punktów wrócili piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie z meczu z LKS-em Czaniec. Pierwszy gol padł już w drugiej minucie spotkania.

2:1 z Czańcem. Kolejne punkty dla GKS-u

Mecz rozpoczął się od bramki Dawida Weisa w 2. minucie. Jastrzębianie mieli jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie wyniku, ale nie zdołali pokonać bramkarza rywali. Zemściło się to w 24. minucie, kiedy Grzegorza Drazika pokonał Dawid Nagi. Podopieczni trenera Grzegorza Łukasika odpowiedzieli po kilku minutach. Tym razem na listę strzelców wpisał się Kamil Jadach. W drugiej jastrzębianie kontrolowali grę na boisku, ale żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola.

LKS Czaniec - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (1:2)
0:1 Weis, 2 min.
1:1 Nagi, 24 min.
1:2 Jadach, 29 min. 

LKS Czaniec: Płoskonka - Gruszka, Gola, Kuropis, Łoś - Kwaśniewski (65. Gołuch), Grzech (46. Praciak), Fabisiak, Nagi, Hałat - Sobas (58. Rzeszutko).

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Zajączkowski, Duda, Szymura, Kulawiak - Kopacz, Gorzała, Tront, Mazurkiewicz (61. Szczęch) - Jadach, Weis (90. Hajczuk).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Fyrta (89.77. * .113) 16.04.2015 10:26

W Jastrzębiu tylko GKS i JKH!!