Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bez bramek z Łaziskami. Zabrakło skuteczności

Mecz Polonii łaziska Górne i GKS-u 1962 Jastrzębie zakończył się bezbramkowym remisem. Z wyniku bardziej zadowolona była zajmująca 17 miejsce w tabeli drużyna z Łazisk.

Bez bramek z Łaziskami. Zabrakło skuteczności

Jastrzębianie próbowali tworzyć akcje pod bramką przeciwnika, ale taktyka rywali koncentrowała się na defensywie.

-  Od pierwszych minut taktyka gospodarzy podporządkowana była nie straceniu gola. Podopieczni trenera Jana Żurka skoncentrowali się na defensywie i ich poczynania na boisku ograniczały się głównie do obrony własnej bramki - informuje GKS 1962.

Kolejny mecz odbędzie się 16 maja na stadionie miejskim. Podopieczni Grzegorza Łukasika zagrają z trzecim w tabeli Ruchem Zdzieszowice.

Polonia Łaziska Górne - GKS 1962 Jastrzębie 0:0

Polonia Łaziska Górne: Gieracz - Łęszczak, Mazur (46. Paszek), Gersok, Suchecki - Łoboda (86.Mazurek), Widuch, Kruk, Rączka, Wawrzyniak - Majsner (90. Tyszczak).

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Zajączkowski (63. Duda), Pacholski, Kawula, Lorenc - Kopacz (88. Mazurkiewicz), Tront, Gorzała, Weis (69. Szczęch) - Jadach, Caniboł (80. Musioł).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (89.66. * .8) 15.05.2015 12:58

Nasi grali jakby w A klasie byli, bo z tą grą to katastrofa.