Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

0:1 z Bielskiem. Bramka w doliczonym czasie

Piłkarze Grzegorza Łukasika przegrali 0:1 z Rekordem Bielsko-Białą. Sobotni mecz rozstrzygnęła bramka strzelona w doliczonym czasie gry.

0:1 z Bielskiem. Bramka w doliczonym czasie

Od początku mecz był równany. Bramkarze obu drużyn mieli sporo pracy. Jastrzębianie wychodzili z opresji kilkukrotnie m.in. po akcjach Sikory i Gaudyna. Piłkarze GKS-u również mieli swoje szanse, ale brakowało im wykończenia akcji.

W drugiej połowie na murawie trochę się uspokoiło. Jastrzębianie mogli objąć prowadzenie na kwadrans przed końcem meczu, ale strzał Szymury okazał się niecelny. Wszystko wskazywało, że spotkanie zakończy się remisem. W doliczonym czasie gry, po dośrodkowaniu Kopacza, piłkę przejęli bielszczanie. Akcje wykończył Adrian Olszowski, pokonując Grzegorza Drazika w bramce.

Rekord Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie 1:0 (0:0)
1:0 Olszowski 90’

Rekord Bielsko-Biała: Góra - Gaudyn (82. Bojdys), Rucki, Profic, Żołna - Sikora, Szędzielarz, Szymański, Sobik (76. Małyjurek) - Woźniak (46. Kubica), Olszowski (90. Czernek).

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura, Lorenc (62. Kocerba) - Kopacz, Musioł, Gorzała (46. Szczęch), Weis (83. Duda) - Caniboł, Szczepan (87. Jadach).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].