Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wygrana z Czańcem. Zadecydował początek meczu

Piłkarze GKS 1962 Jastrzębie wracają z trzema punktami z Czańca. Jastrzębianie wygrali 1:0. O wygranej zadecydowały pierwsze minuty meczu podczas których padł gol.

Wygrana z Czańcem. Zadecydował początek meczu

Bramka padła już w 4. minucie po błędzie przeciwników. Jej strzelcem był Dawid Weis. To była jedyna bramka w całym spotkaniu. Jastrzębianie w pierwszej połowie dominowali na boisku. W drugiej części spotkania miejscowi zaczęli odważniej atakować, ale nie zdołali pokonać Grzegorza Drazika w jastrzębskiej bramce.

Kolejne spotkanie GKS 1962 Jastrzębie rozegra 29 sierpnia z Rekordem Bielsko-Biała.

LKS Czaniec - GKS Jastrzębie 0:1 (0:1)
0:1 - Weis 4

LKS Czaniec: Konrad Kawaler (46' Michał Majda) – Bartłomiej Borak, Dawid Gola, Maciej Żak, Paweł Łoś, Przemysław Kwaśniewski, Szymon Waligóra, Paweł Kozioł (46' Dawid Hałat), Daniel Fabisiak (79' Maciej Łącki), Dawid Rzeszutko (67' Daniel Gołuch), Bartosz Praciak

GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik – Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Damian Zajączkowski, Oskar Mazurkiewicz, Adrian Kopacz (72' Dominik Szczęch), Dawid Weis (89' Tomasz Lorenc), Paweł Staniczek (68' Tomasz Musioł), Kamil Gorzała, Kamil Jadach, Daniel Szczepan (89' Wojciech Caniboł)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~tołdi (89.77. * .113) 24.08.2015 12:09

Super doping kibiców,brawo!