Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bezbramkowy remis z Rekordem Bielsko-Biała

W minioną sobotę piłkarze GKS 1962 Jastrzębie zremisowali u siebie z Rekordem Bielsko-Biała 0:0. Bramek nie było, ale nie brakowało groźnych sytuacji.

Bezbramkowy remis z Rekordem Bielsko-Biała

W pierwszej połowie lepiej zaprezentowali się piłkarze gości. Dopiero przed przerwą jastrzębianie mocniej zaczęli napierać na bramkę rywala. Dobrą okazję do strzelenie miał Kamil Gorzała, jednak bramkarz poradził sobie z piłką wystrzeloną przez pomocnika GKS-u.

Jastrzębianie rozkręcili się w drugiej połowie. Bramkarz Rekordu musiał coraz częściej interweniować, jedna radził sobie bezbłędnie. Po jednej z akcji Kamil Jadach otrzymał żółtką kartkę od sędziego za krytykę. Sędzia dopatrzył się spalonego. Trener Grzegorz Łukasik został upomniany przez arbitra głównego.

GKS 1962 Jastrzębie - Rekord Bielsko-Biała 0:0

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Mazurkiewicz, Szymura, Staniczek, Zajączkowski (60. Lorenc) - Weis (86. Domin), Gorzała, Musioł, Kopacz (60. Szczęch) - Jadach, Szczepan (85. Caniboł). 

Rekord Bielsko-Biała: Góra - Nagi (59. Sikora), Bojdys, Rucki, Żołna - Gaudyn (46. Maślorz), Profic (66. Olszowski), Szędzielarz, Sobik (84. Woźniak) - Szymański, Kubica.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].