Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

2:1 z Częstochową. GKS awansował na 6. miejsce

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie wygrali 2:1 ze Skrą Częstochowa. Tym samym podopieczni Grzegorza Łukasika wydostał się ze strefy spadkowej i awansował na 6. miejsce w tabeli.

2:1 z Częstochową. GKS awansował na 6. miejsce

Jastrzębianie od początku meczu byli aktywni i tworzyli groźne sytuacje pod bramką przeciwników z Częstochowy. W 28. minucie wysiłki opłaciły się i piłkarze GKS-u mogli się cieszyć z pierwszej bramki. Piłkę kopniętą przez Kamila Jadach dobił Dawid Weis.

Druga bramka padła tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. Mocnym strzałem po poprzeczkę popisał się Kamil Jadach. Goście doszli do głosy w 54. minucie. Stojącego w bramce Grzegorza Drazika pokonał Kowalczyk. Jastrzębianie mogli jeszcze podwyższyć prowadzenie pod koniec spotkania, jednak zabrakło szczęścia.

GKS 1962 Jastrzębie – Skra Częstochowa 2:1 (1:0)
1:0 Weis, 28 min.
2:0 Jadach, 46 min.
2:1 Ł. Kowalczyk 54 min.

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik – Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura, Duda (67. Zajączkowski), - Kopacz (67. Szczęch), Musioł, Gorzała, Weis – Szczepan (74. Caniboł), Jadach (90. Staniczek).

Skra Częstochowa: Kosut – Tomczyk (83. S. Kowalczyk), Witkowski, Woldan, Mastelarz, Musiał, Ł. Kowalczyk,  Nocoń (83. Niedbała), Krupa (52. Makowski), Olejnik, Kierat.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].