Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JW wygrywa z Olsztynem. Był tie-break

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali 3:2 w sobotnim meczu z Indykpolem AZS Olsztyn. Do rozstrzygnięcia potrzebny był tie-break. To już kolejny wygrany mecz jastrzębian w tym sezonie.

JW wygrywa z Olsztynem. Był tie-break

Pierwsze punkty w spotkaniu zdobywali olsztynianie. Zawodnikom z Jastrzębia nie udało się w pierwszym secie dogonić wypracowanego przez gości wyniku i Pomarańczowi przegrali 19:25. W drugiej odsłonie scenariusz mógł się powtórzyć, ale jastrzębianie po pierwszej przerwie wyszli na niewielkie prowadzenie. Pod koniec przewaga topniała, ale jastrzębianom udało się wygrać drugiego seta z zapasem trzech punktów (25:22). Również trzecia odsłona padła łupem gospodarzy.

Czwarty set miał wyrównany przebieg. Oba zespoły grały punkt za punkt. Wyrównana końcówka (22:22) wyłoniła jednak Jastrzębski Węgiel jako wygranego. Tym samym koniecznie było rozegranie tie-breaku. A w nim lepiej zagrali jastrzębianie (16:14).

- Początkowo popełniliśmy dość dużo takich - nazwałbym to - niestandardowych błędów. Natomiast AZS zagrał perfekcyjnie w pierwszej odsłonie i było ciężko ich zatrzymać. Ale cieszę się z tego, w jaki sposób wróciliśmy do gry - mówił po meczu Mark Lebedew, trener JW.

Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (19:25, 25:22, 25:21, 23:25, 16:14)

Jastrzębski Węgiel: Muzaj, Boruch, Masny, De Rocco, Van Lankvelt, Sobala, Popiwczak (libero) oraz Formela, Szafranowicz, Strzeżek, Gil.

Indykpol AZS Olsztyn: Van den Dries, Zniszczoł, Stoilović, Bednorz, Woicki, Koelewijn, Potera (libero) oraz Bieńkowski, Waliński.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].