Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS przegrywa w Bielsku. Jedyna bramka dla rywali

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie przegrali 0:1 wyjazdowy mecz z Rekordem Bielsko-Biała. Gol na wagę zwycięstwa padł dopiero w 83. minucie. GKS 1692 ponownie znajduje się w strefie spadkowej.

GKS przegrywa w Bielsku. Jedyna bramka dla rywali

Pierwsze połowa nie obfitowała w groźne akcje. Piłkarze Rekordu mieli problemy z oddaniem strzału na bramkę GKS-u. Jastrzębianie byli aktywniejsi, ale defensywa ich rywali również nie pozwoliła im na zdobycie bramki.

Na początku drugiej połowy piłkarze Grzegorza Łukasika mieli okazję do objęcia prowadzenia. Piłka wystrzelona przez Dawida Weisa jednak odbiła się od poprzeczki. Bielszczanie przeprowadzali groźniejsze ataki i w końcu w 83. minucie przyniosło to rezultat. Grzegorza Drazika pokonał Wojciech Małyjurek. To była jedyna bramka w tym meczu.

Rekord Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie 1:0 (0:0)
1:0 - Wojciech Małyjurek (83 min.)

Rekord Bielsko-Biała: Żerdka - Nagi, Rucki, Waliczek, Żołna, Gaudyn (62. Sikora), Szymański, Szędzielarz, Sobik (90. Woźniak), Olszowski (62. Hilbrycht), Kubica (75. Małyjurek).

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Mazurkiewicz (86. Dudziński), Szymura, Pacholski, Kulawiak (87. Łyżwa), Weis, Tront, Musioł, Caniboł (64. Szczęch), Jadach, Szczepan.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].