Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH buduje obronę. Dołączą obcokrajowcy

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie kończą przygotowania fizyczne i udają się na dwutygodniowe urlopy. Drużyna nadal jest budowana i klub chce pozyskać kilku obcokrajowców, którzy mieliby umocnić defensywę Jastrzębia.

JKH buduje obronę. Dołączą obcokrajowcy

Na razie drużyna składa się 22 zawodników, w tym 3 bramkarzy. Trener Kalaber ma w planach umocnienie jastrzębskiej obrony. Na ten moment jest tylko trzech obrońców i klub chce pozyskać kolejnych trzech z zagranicy.

- Mamy skromniejszy budżet, na podstawie którego musimy budować zespół. Będzie to oczywiście młoda drużyna. Jasne, że każdy chciałby mocną drużynę i klasowych zawodników. To szczególnie dla trenera jest dobre. Nie brakuje tutaj jednak zawodników ambitnych, którzy ciężko nad sobą pracują. Sądzę, że za dwa lata będą przygotowani co najmniej na polską ligę - mówi trener Robert Kalaber.

Przed rozpoczęciem sezonu zaplanowano już 8 sparingów.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~pracu (89.79. * .94) 08.07.2016 16:14

To za dwa lata zawitam na Jastorze bo teraz szkoda kasy na Was...

~abdul (89.72. * .161) 05.07.2016 19:19

za dwa lata będzie koniec świata :P

~t (79.191. * .162) 04.07.2016 21:23

standard marni obcokrajowcy ktorzy nic nie wnosza do poziomu