Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jakub Peslar nowym zawodnikiem JKH

Czeski obrońca jest nowym nabytkiem JKH GKS Jastrzębie. 24-letni Jakub Peslar przekonał do siebie trenera Roberta Kalabera w fazie testów. Zawodnik już rok temu miał dołączyć do JKH, ale ostatecznie do doszło do finalizacji transferu.

Jakub Peslar nowym zawodnikiem JKH

Jakub Peslar w ostatnim sezonu reprezentował barwy trzecioligowego zespołu z Ostrawy. Rozegrał tam 27 spotkań, zdobywając 3 gole i 10 asyst. Grał również w drużynie z Hawirzowa, gdzie był na wypożyczeniu.

- Transfer Jakuba Peslara był ostatnim wzmocnieniem przed sezonem 2016/2017. Ostatecznie kadra JKH będzie liczyć 28 zawodników (3 bramkarzy, 8 obrońców i 17 napastników) - informuje JKH.

Kadrę stanowią wychowankowie klubu z Leszkiem Laszkiewiczem na czele. Poza nim w kadrze z zeszłego sezonu zostali David Zabolotny, Tobiasz Bigos, Jakub Gimiński, Jan Latal, Tomasz Kulas, Łukasz i Radosław Nalewajkowie, Patryk Matusik oraz Kamil Świerski. Do drużyny dołączyło również wielu wychowanków, a także kilku obcokrajowców - Tomasz Fuczik (bramkarz) oraz Marek Charvat, Jakub Kubesz (obrońcy) oraz Tomasz Kominek (napastnik).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].