Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS wygrywa z Katowicami. Wynik 3:1

Hokeiści z Jastrzębia wygrali wtorkowe spotkanie z GKS-em Katowice 3:1. Tempo meczu było spokojnie, a mecz wyrównany, ale więcej szczęścia mieli jastrzębianie.

JKH GKS wygrywa z Katowicami. Wynik 3:1

Mecz rozpoczął się dosyć spokojnie. Obie drużyny grały rozważnie, nie chcąc stracić pierwszej bramki. W 12. minucie jastrzębianie wykorzystali podwójną przewagę i otworzyli wynik spotkania. Autorem bramki był Dominik Paś. Drużyna Roberta Kalabera nie mogła się zbyt długo cieszyć z przewagi, bo dwie minuty później katowiczanie wyrównali na 1:1.

Druga odsłona była równie spokojna w wykonaniu obu drużyn. W 33. minucie celnym strzałem popisał się Kamil Wróbel i tym samym wyprowadził JKH GKS na prowadzenie. Rywale mieli okazję do rewanżu, podczas gdy na ławce kar siedział Tomasz Kulas, jednak jastrzębianie zdołali się obronić.

Ostatnia odsłona była najciekawsza. Obie drużyny zaczęły mocniej atakować - szczególnie hokeiści GKS-u Katowice musieli położyć wszystko na jedną kartę by doprowadzi co najmniej do remisu. W 55. minucie plany pokrzyżował im Tomasz Kominek, czeski napastnik pozyskany niedawno dla JKH. Jego rajd przez połowę boiska zakończył się wrzuceniem krążka pod parkany golkipera Katowic. Pod koniec katowiczanie zdjęli bramkarza i wprowadzili kolejnego napastnika, jednak było już za późno na zmianę wyniku. Mecz wygrali jastrzębianie 3:1.

JKH GKS Jastrzębie - KH GKS Katowice 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
1:0 - 11:31 - Dominik Paś - Leszek Laszkiewicz (5/3)
1:1 - 13:19 - Marcin Biały - Daniel Bogdziul, Marek Strzyżowski
2:1 - 32:33 - Kamil Wróbel - Dominik Paś, Jakub Peslar (5/4)
3:1 - 54:02 - Tomasz Kominek - Tomasz Kulas, Jakub Gimiński

JKH GKS Jastrzębie: Fuczik (Zabolotny) - Michałowski, Peslar, Laszkiewicz, Paś, R. Nalewajka - Latal, Charvat, Kominek, Kulas, Bryk - Gimiński, Bigos, Pelaczyk, Wróbel, Jarosz - Kubesz, Chorążyczewski, Matusik, Kącki, Bichta.

KH GKS Katowice: Kostur (Grajewski) - Rąpała, Porejs, Strzyżowski, Bogdziul, Lukacević - Jakovlevs, Krawczyk, Sawicki, Toulmin, Śliwiński - Barlock, Olearczyk, Biały, Majoch, Jaworski - Korzestański, Nahunko, Bielec, Sikora, Lorek.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~menel (89.72. * .161) 15.09.2016 07:14

brawo