Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Są pieniądze unijne dla Granicy Ruptawa

LKS Granica Ruptawa wyda blisko 100 tys. zł na obozy piłkarskie, turnieje dla młodzieży i festyn sportowy. 90 procent wydatków to dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.  

Są pieniądze unijne dla Granicy Ruptawa

Wniosek klub z Ruptawy uzyskał pozytywną opinię ekspertów w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński. Za unijne pieniądze Granica zorganizuje dwa międzynarodowe turnieje piłkarskie oraz plenerową imprezę sportowo-kulturalną. Ponadto 25 młodych piłkarzy z Ruptawy wyjedzie na obóz piłkarski do Czech, a ich czescy koledzy przyjadą na obóz do Wisły.

Budżet projekty pod nazwą: "W jednej drużynie - Integracja przez sport na pograniczu polsko-czeskim" wynosi 23 493 euro (85% to dofinansowanie unijne, natomiast 5% pochodzić będzie z budżetu państwa, koszt własny klubu - 10%). - Naszym partnerem po stronie czeskiej jest stowarzyszenie Fotbal Třinec. Przede wszystkim możemy korzystać z bardzo dobrej bazy treningowej klubu z Trzyńca i doświadczeń czeskich partnerów. FK Fotbal Třinec rozgrywa mecze na szczeblu 2 dywizji czeskiej (odpowiednik 1 ligi polskiej) - mówi Rafał Jabłoński, autor i koordynator projektu.

 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kibic (89.79. * .47) 07.02.2017 12:21

Panowie z mosiru uczcie się od kolegów a wy tylko składki podnosicie