Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Konkurs dla kibiców Jastrzębskiego Biegu Kobiet

Zapisy do Jastrzębskiego Biegu Kobiet Zakończyły się. Na starcie zamelduje się 1100 uczestniczek. Jednak to jeszcze nie koniec. Organizator imprezy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalnie z myślą o kibicach konkurs. 

Konkurs dla kibiców Jastrzębskiego Biegu Kobiet

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju ma przyjemność zaprosić Szkołę, Przedszkole, Placówkę lub każdą inna grupę do wzięcia udziału  w Konkursie na  najlepszą  grupę kibiców.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zgłoszonych zorganizowanych grup, które chcą kibicować uczestniczkom IV Jastrzębskiego Biegu Kobiet „Kobiety na 5+” w dniu 28.05.2017r. Jury będzie oceniało pomysłowość ubioru, zachowanie kibiców, sposoby zagrzewania kibiców do biegu, dobrą zabawę.

Nagrodą główną w konkursie jest Bon do sklepu Decathlon o wartości 400zł oraz dwa wyróżnienia, czyli bezpłatne wejścia na „Kąpielisko Zdrój” lub lodowisko „ Jastor”.

Zgłoszenia do konkursu oraz zasady uczestnictwa określone są w regulaminie dostępnym na stronie www.biegjastrzebie.pl

 

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ola (85.202. * .53) 07.04.2017 07:52

Do seb bor. Nie wszyscy nauczyciele mają takie podejście jak seb bór napisał, ale podejście rodzica oceniam jeszcze gorzej niż seb bór nauczycieli. Zatem jeśli wśród nauczycieli znajdą się fajni i zaangażowani, a tacy są i byli w ub.roku to napotkaja na rodziców typu seb bor. No sami oceńcie. Masakra jakaś

~seb bor (84.234. * .78) 07.04.2017 00:53

Już widzę jak nauczyciele za darmo w niedzielę prowadzą grupę kibiców w liczbie 15 uczniów na jednego. Pomysł fajny ale bądźmy realistami. Ja swoich dzieci na pewno nie puszczę.

~Blokers (188.146. * .43) 05.04.2017 16:20

Świetny pomysł, brawo MOSiR.