Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Będzie ogień na lodzie" - prezentacja drużyny JKH GKS

W piątek Jastrzębski Klub Hokejowy GKS zaprezentował się przed wiernymi kibicami hokeja w Galerii Zdrój. Oprócz seniorów można było zobaczyć również młody narybek tej bardzo popularnej dyscypliny sportu w Jastrzębiu. 

"Będzie ogień na lodzie" - prezentacja drużyny JKH GKS

Prezentacja drużyny hokejowej jak zawsze jest okazją do wspólnej zabawy mieszkańców i zawodników. Nie zabrakło więc rozgrywek sportowych. Każdy mógł w oko w oko stanąć w szranki z bramkarzem Davidem Zablotnym i spróbować strzelić mu bramkę, co się niektórym udawało. Trofeum był bilet na mecz. Inna konkurencja ćwiczyła cierpliwość, precyzję i grę zespołową. Uczestnicy za pomocą systemu powiązanych ze sobą linek próbowali wspólnie ustawić piramidę z klocków.

O rozrywkową stronę imprezy zadbały tancerki z Eksplozji Tańca. Wystąpił również uczestnik programu Mam Talent  - Krzysztof Drabik, który swoimi barmańskimi popisami wprawił publikę w niekłamany zachwyt.

W końcu przyszła ta chwila, kiedy na scenie pojawili się młodzi zawodnicy JKH GKS. Jednak prawdziwy aplauz wzbudzili seniorzy.  To na nich w kulminacyjnym momencie prezentacji spadł deszcz konfetti. Kapitan jastrzębskiej drużyny Łukasz Nalewajka zapewnił kibiców, że w nowym sezonie „będzie ogień na lodzie”, a zespół obiecał walczyć do końca. Prezydent miasta Anna Hetman, obecna na prezentacji, zapewniła, o tym, że będzie wiernie kibicować JKH, od którego otrzymała koszulkę zawodnika.

Na prezentacji nie zabrakło też przedstawicieli Klubu Kibica, który z śpiewem i entuzjastycznymi okrzykami zapewniali o swoim oddaniu dla miejskiego klubu hokeja.

 

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Fanka (89.73. * .27) 29.08.2017 00:51

Fotki zabawne sezon przed nami powodzenia

~R. (188.146. * .112) 28.08.2017 08:53

Kasza i inni się lansuja przy hokeistach. I jeszcze ten Jagodziński wodzirej. Ani on śmieszny, ani zabawny.