Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Remis GKS-u z Chojniczanką

Trudne początki GKS-u w pierwszej lidze. W kolejnym meczu GKS Jastrzębie bezbramkowo zremisował przy Harcerskiej z Chojniczanką Chojnice.

Remis GKS-u z Chojniczanką

Już w pierwszej akcji meczu GKS mógł wyjść na prowadzenie. Na strzał zza pola karnego zdecydował się Farid Ali, ale piłka nieznacznie minęła prawy słupek bramki Chojniczanki. GKS na początku spotkania był zespołem bardziej aktywnym i w 10. minucie ponownie zagroziliśmy rywalom. Po centrze z rzutu wolnego Alego z kilku metrów w boczną siatkę uderzał Pacholski. Z kolei trzy minuty później z rzutu wolnego bezpośrednio na bramkę uderzał Szymura, lecz Janukiewicz nie miał problemów z interwencją. 

Goście próbowali konstruować ataki, jednak bardzo dobrze na przedpolu radził sobie Grzegorz Drazik, który w zasadzie nie był zmuszony do większego wysiłku w tej części gry. Mimo, że doświadczeni goście starali się przejąć inicjatywę, to tak naprawdę niewiele z tego wynikało, co jest też zasługą pewnej gry naszej defensywy. W końcówce pierwszej połowy na bramkę uderzali jeszcze Jaroszek i Skórecki. Najpierw skutecznie interweniował Janukiewicz, a po nieczystym strzale głową Skóreckiego futbolówka poszybowała obok bramki.

Druga połowa była podobna do pierwszej. Rozpoczęło się od niecelnych uderzeń Alego z narożnika pola karnego oraz Kamila Szymury z rzutu wolnego. W odpowiedzi z dystansu, również niecelnie, uderzał Trochim. W kolejnych minutach na boisku najwięcej było walki, a sytuacji podbramkowych niewiele. W 68. minucie wyprowadziliśmy groźną kontrę. Z piłką kilkadziesiąt metrów przebiegł Jaroszek, zagrał do Farida, a ten uderzył z 15 metrów. Piłka leciała jednak w sam środek i Janukiewicz nie miał problemów z interwencją. Po chwili z dystansu niecelnie uderzał Spychała.

Od 80. minuty musieliśmy grać w dziesiątkę. Patryk Skórecki w bardzo impulsywny sposób rozmawiał z Maciejem Spychałą, co sędzia zinterpretował jako niesportowe zachowanie i pokazał naszemu pomocnikowi czerwoną kartkę. W 88. minucie swoje umiejętności zaprezentował Drazik, wybijając piłkę na róg końcami palców po uderzeniu zza pola karnego Wojciecha Trochima.

W końcówce Chojniczanka zdominowała naszą drużynę, ale nie byli w stanie sforsować defensywy GKS-u. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów, a teraz przed naszymi zawodnikami wyjazd do Opola na mecz z Odrą.

GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice 0:0 (0:0)

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak, Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Dawid Gojny, Patryk Skórecki, Bartosz Jaroszek, Damian Tront (89. Oskar Mazurkiewicz), Farid Ali (78. Dominik Szczęch), Maciej Spychała, Kamil Jadach (k) (72. Kamil Adamek).

Chojniczanka Chojnice: Radosław Janukiewicz - Paweł Zawistowski (k) (71. Serhii Pylypchuk), Przemysław Pietruszka, Wojciech Trochim, Janusz Surdykowski, Miłosz Przybecki (54. Tomasz Foszmańczyk), Oskar Paprzycki, Luiz Santos, Seweryn Michalski, Hubert Wołąkiewicz, Damian Piotrowski (85. Tomasz Mikołajczak).

Sędzia: Paweł Malec (Łódź).
Żółte kartki: Skórecki, Jaroszek (GKS) oraz Zawistowski, Michalski (Chojniczanka).
Czerwona kartka: Skórecki (GKS).
Widzów: 1817.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kibic (89.64. * .123) 28.02.2019 19:02

Piłkarz tak cwany jak kibole

~Jastrzębie (87.22. * .141) 16.08.2018 20:43

I po 1 szej lidze będzie.

~menel (89.64. * .59) 12.08.2018 20:46

no i wyszła słoma z butów ...

~Zidane (87.239. * .116) 12.08.2018 14:42

Szmaciaze z Jastrzebia

~Mieszkaniec (89.77. * .154) 12.08.2018 13:39

Dzięki Skóreckiemu jesteśmy posmiewiskiem całego kraju....
Nikt nigdy w historii nie dostał czerwonej kartki za uderzenie na boisku swojego kolegi z drużyny....I to jeszcze jakiś obcy który dopiero co przyszedł do naszego klubu startuje do naszego młodzieżowca!!!
Takich cwaniaczków nie chcemy w naszym klubie.

~Deuter (83.4. * .160) 12.08.2018 10:49

Jestem pozytywnie zaskoczony spodziewałem się wyniku 0-2 0-3

~kamil (89.67. * .109) 12.08.2018 10:30

Skórecki jesli to czytasz chłopcze... Jak kiedykolwiek zaczniesz w kazdym meczu strzelac dla nas po dwie bramki to sam ci policzek nastawie do klepania, a teraz gwiazdorze wez sie za robote i zjedz marsa

~Oko proroka (89.64. * .236) 12.08.2018 01:15

Skorecki powinien iść do psychologa ,lecz już nie jako zawodnik naszego klubu