Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta

W czwartek na sesji radni będą glosować uchwałę, aby Leszkowi Laszkiewiczowi nadać tytuł Honorowego Obywatela Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta

Z tą uchwałą nie powinno być żadnych problemów podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta. Leszek Laszkiewicz, znany jest z reprezentowania barw Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie, który z powodu kontuzji zmuszony był zakończyć karierę sportową.

Trudno opisać bogatą karierę Leszka Laszkiewicza w kilku zdaniach. W Jastrzębskim Klubie Hokejowym w rozgrywkach seniorów (II. liga) zadebiutował w sezonie 1995/1996. Tylko w macierzystym klubie popularny Laszka rozegrał 213 spotkań ekstraligowych zdobywając w nich 107 goli i 149 asyst. Na swoim koncie ma również cztery występy w pierwszej lidze, a także trzy mecze w ramach Pucharu Polski. Powyższe statystki dotyczą okresu po reaktywacji seniorskiego hokeja w Jastrzębiu-Zdroju.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ozjasz Goldberg (95.40. * .104) 04.02.2019 11:14

Uwielbiam czytać komentarze na tym portalu xDDD

~Gość (91.224. * .57) 31.01.2019 21:53

Czy pani Herman też została wybrana przez "niezbyt rozwiniętych Jastrzębia"? Jesteście żałośni akceptują takie wpisy.

~Leszek (80.49. * .107) 31.01.2019 19:03

Pierwszy raz słyszę o takim gości.

~do Gość (89.64. * .196) 31.01.2019 18:21

Jeden pisioludek, już szykuje się do powiadomienia całego Jastrzębia, że to on i tylko on to załatwił. Ten, on nazywa się Grzegorz Matusiak i został wybrany na posła na sejm, przez niezbyt rozwiniętych Jastrzębian.
Marylo, żona ryla, czy ty też głosowałaś za awansem na posła tego cwaniaczka?

~Gość (85.14. * .18) 31.01.2019 14:53

Tak z panią Prezydent będzie focia i dołączą także pisioludki jak znam życie . Zadowolony Pisiorek ?

~Maryla żona ryla (89.64. * .250) 31.01.2019 11:19

Focia z hrabiną gwarantowana !!!