Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prezentacja drużyny JKH i mecz inauguracyjny

W najbliższy piątek odbędzie się prezentacja JKH GKS Jastrzębie oraz mecz inauguracyjny. Wszystko na lodowisku Jastor. Przeciwnikiem będzie drużyna Zagłębia Sosnowiec.

Prezentacja drużyny JKH i mecz inauguracyjny

11 września hokeiści JKH GKS Jastrzębie skrzyżują kije z Zagłębiem Sosnowiec i z tej okazji odbędzie się  prezentację drużyny! Impreza rozpocznie się na Jastorze o godz. 18:00 i bezpośrednio po niej do boju ruszą zawodnicy obu ekip.

Zobaczycie specjalnie przygotowane widowiska filmowe, za sprawą których poznacie zespół jeszcze lepiej i... od nieco innej strony. Po projekcji na tafli pojawią się bohaterowie sezonu 2020/2021.

W trakcie rozgrzewki przed meczem z Zagłębiem Sosnowiec publiczność będzie mogła liczyć na moc pokazów, atrakcji i zabaw. W tym roku z oczywistych pandemicznych powodów prezentacja drużyny  nie może odbyć się w Galerii Zdrój.

Na koniec ważna informacja dla wszystkich tych osób, które z różnych powodów nie będą mogły bawić się na lodowisku. Odbędzie się  bezpłatną transmisję z prezentacji w mediach społecznościowych JKH GKS Jastrzębie.

 

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kibic (89.72. * .243) 10.09.2020 08:18

JKH GKS DO BOJU ;) na jastorze

~Kibic (89.72. * .243) 10.09.2020 08:16

Klub Nautilusa przez pandemie przystopował

~Pytanie (89.64. * .164) 09.09.2020 12:03

Co się dzieje z klubem NAUTILUS? Kiedyś było o nich głośno. Wygrywali zawody, byli znani w Polsce i Europie. A dziś?