Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS wygrywa z Zagłębiem Sosnowiec 7:2 [video]

W inauguracyjnym meczu JKH GKS Jastrzębie zagrał z Zagłębiem Sosnowiec. Był to udany początek zakończony zwycięstwem jastrzębian 7:2

JKH GKS wygrywa z Zagłębiem Sosnowiec 7:2 [video]

Przez całą połowę drugiej odsłony oglądaliśmy napór jastrzębian, który jednak długo nie przynosił skutku. Kiedy jednak w 33. minucie Dominik Paś pocelował z bliska do odsłoniętej bramki Zagłębia, ruszyła lawina goli. Dziewięć sekund po wznowieniu gry za ciosem poszedł Kasperlik, zaś w 36. minucie świetnym mierzonym strzałem w okienko popisał się Zack Phillips. Wprawdzie niebawem Zagłębie zdobyło drugą bramkę, jednak jeszcze przed przerwą do siatki rywali trafili Maciej Urbanowicz i ponownie Phillips. Druga z bramek Kanadyjczyka była jeszcze efektowniejsza, bowiem napastnik zza oceanu mimo asysty obrońców na spokojnie przełożył sobie gumę i znów fantastycznie "zdjął pajęczynę" z okienka bramki Czernika.

Przy wyniku 6:2 w trzeciej tercji na tafli działo się nieco mniej, a jedyne trafienie w tej partii zapisał na swoje konto Patryk Pelaczyk, efektownie celując z okolic bulika i ustalając wynik zawodów. Wcześniej sosnowiczanie nie zdołali nawet podjąć próby odwrócenia losów rywalizacji, marnując niemal minutę gry w pięciu na trzech.


11 września 2020, Jastrzębie-Zdrój, 19:00
JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 7:2 (1:1, 5:1, 1:0)
1:0 Kasperlik (Phillips) 14:22
1:1 Baszyrow (Jakobsons, Kozłowski) 18:37
2:1 Paś (Urbanowicz, Wałęga) 32:56
3:1 Kasperlik (Horzelski, Michałowski) 33:05
4:1 Phillips (Kasperlik) 35:24
4:2 Dubinin (Baszyrow, Kozłowski) 37:12
5:2 Urbanowicz (Paś, Wałęga) 38:49
6:2 Phillips (R. Nalewajka) 39:45
7:2 Pelaczyk (Jarosz, Sołtys) 49:27

Strzały: 60 - 19 / Kary: 8 min - 2 min / Widzów: 550
Sędziowali: Mariusz Smura, Patryk Pyrskała (główni) oraz Grzegorz Cudek, Rafał Noworyta (liniowi).

JKH GKS Jastrzębie: 1. Nechvatal - 16. Kostek, 57. Klimiczek, 89. Rac, 25. Hovorka, 92. Urbanowicz - 69. Bryk, 17. Górny, 77. Phillips, 14. Paś, 82. Kasperlik - 3. Jass, 59. Horzelski, 22. R. Nalewajka, 21. Wałęga, 18. Sołtys - 5. Michałowski, 94. Gimiński, 8. Pelaczyk, 98. Jarosz, 20. Ł. Nalewajka.

Materiał filmowy JKH GKS Jastrzębie. Zachęcamy do obejrzenia 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].