Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS przegrywa z Głogowem. Bramka w drugiej połowie

Nie udało się zainkasować czwartego z rzędu kompletu punktów przy Harcerskiej. Dzięki bramce zdobytej w drugiej połowie Chrobry Głogów wywozi trzy punkty z Jastrzębia-Zdroju.

GKS przegrywa z Głogowem. Bramka w drugiej połowie

Już w 3. minucie spotkania do dużego wysiłku został zmuszony Drazik, który obronił groźne uderzenie z dystansu Machaja. W odpowiedzi nad bramką uderzał Ali, podobnie jak chwilę później Lebedyński. W 16. minucie Drazika wyręczył Komor, blokując uderzenie gości. Nasz środkowy obrońca w 23. minucie mógł wpisać się na listę strzelców w 23. minucie, ale po dośrodkowaniu Ferugi niecelnie główkował. Dziesięć minut później było groźnie pod naszą bramką, gdy po interwencji Witkowskiego piłka trafiła w boczną siatkę. W ostatnich pięciu minutach mocniej zaatakowaliśmy. Leszczyńskiego próbowali pokonać Feruga, Mróz i dwukrotnie Jadach, ale wynik nie uległ zmianie.

Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy do sytuacji strzeleckiej doszedł Rumin, który trafił tylko w boczną siatkę. W kolejnych minutach oba zespoły nie stworzyły większego zagrożenia, próbując głównie strzałów z dystansu, które były albo blokowane, albo niecelne. Dopiero w 67. minucie precyzyjnie uderzył Feruga, ale Leszczyński zdołał obronić uderzenie naszego pomocnika. W odpowiedzi dobrą interwencją po strzale Dziąbka popisał się Drazik. Niestety, w 70. minucie nasz golkiper został zmuszony do kapitulacji. Co prawda najpierw popisał się świetną interwencją po główce jednego z rywali, parując piłkę na słupek, ale przy dobitce Bougaidisa był bezradny. Po zdobytej bramce goście mądrze się bronili, przez co nasze ataki przypominały bicie głową w mur. W końcówce prowadzeni gości mógł jeszcze podwyższyć Banaszewski, lecz kolejny raz dobrze interweniował Drazik. Ostatecznie wynik nie uległ zmianie i to Chrobry zgarnął przy Harcerskiej komplet punktów.

Jastrzębie-Zdrój, 20 marca, godz. 14:30
GKS Jastrzębie - Chrobry Głogów 0:1 (0:0)
0:1 - Mavroudis Bougaidis 70’

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak, Kryspin Szcześniak, Aleksander Komor, Dawid Witkowski - Lukas Bielak - Farid Ali, Daniel Feruga (71. Łukasz Zejdler), Marek Mróz, Kamil Jadach (71. Jakub Apolinarski) - Daniel Rumin (64. Daniel Szczepan).

Chrobry Głogów: Rafał Leszczyński - Mavroudis Bougaidis, Jaka Kolenc, Maksymilian Banaszewski, Mikołaj Lebedyński, Robert Mandrysz, Marcel Ziemann, Dominik Dziąbek (81. Dominik Piła), Oliver Praznovsky, Przemysław Stolc, Mateusz Machaj (70. Damian Piotrowski, 80. Patryk Bryła).

Sędzia: Sebastian Krasny
Żółte kartki: Witkowski, Kulawiak, Zejdler (GKS) oraz Praznovsky, Mandrysz, Ziemann (Chrobry).

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ciemnogród (89.64. * .119) 22.03.2021 16:45

To najniższy wymiar kary za popieranie PISu.

~Emeryt (89.64. * .120) 22.03.2021 10:33

Szkoda ich oglądać, kopanina jak w B klasie

~Trololo (83.26. * .13) 22.03.2021 08:32

Dajcie sobie spokój z tą piłką i weźcie się za normalną pracę