Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębscy hokeiści najlepsi na Węgrzech

Żaki starsze JKH GKS Jastrzębie mają za sobą świetny występ w II rundzie Karpackiej Młodzieżowej Hokejowej Ligii. Podopieczni Marka Chrabańskiego wygrali  5 z 6 spotkań  w Węgierskim Debreczynie, zajmując pierwsze miejsce w zawodach.

Jastrzębscy hokeiści najlepsi na Węgrzech

Druga runda CJHL w grupie zielonej rocznika U14 rozegrana została w Debreczynie w dniach 21-23 stycznia. Wyprawa na Węgry była jednym z ważniejszych momentów sezonu, stąd tym bardziej musi cieszyć, że ekipa z Jastora spisała się tak dzielnie. Jastrzębianie rozpoczęli zawody bardzo pechowo, bowiem w piątek na inaugurację przegrali 1:2 z HK Krzemieńczuk, tracąc decydującą bramkę tuż przed syreną. Tę porażkę nasz zespół powetował sobie kilka godzin później, pokonując w niezwykłych okolicznościach (od 3:5 do 6:5!) HC Patriot Winnica.

W sobotę i w niedzielę młodzi jastrzębianie poszli za ciosem, odnosząc komplet zwycięstw. Nasza ekipa odprawiła kolejno rumuńskie Olimpię Ploeszti (3:0) i Seklerland IHA (8:3) oraz ekipę gospodarzy (5:1) i na finiszu Crvenę Zvezdę Belgrad (7:1). W sumie podopieczni trenera Marka Chrabańskiego zdobyli w sześciu meczach aż trzydzieści goli.

W tabeli rundy JKH GKS Jastrzębie zajął pierwsze miejsce z dorobkiem 15 pkt. Drugie miejsce zajął Patriot Winnica (12 pkt.), a kolejne - HK Krzemieńczuk (11 pkt.), Olimpia Ploeszti (8 pkt.), Seklerland IHA (7 pkt.), Crvena Zvezda (4 pkt.) i HK Debreczyn (3 pkt.). Dodajmy, że jedno spotkanie z udziałem drużyn z Winnicy i Debreczyna zostało odwołane z uwagi na fakt, że ukraińska ekipa musiała aż dziesięć godzin spędzić na granicy.

Ostatnia runda pierwszej fazy Ligi Karpackiej odbędzie się na Jastorze w dniach 10-12 lutego. 

Pełne wyniki CJHL U14 w Debreczynie

Crvena Zvezda Belgrad - HK Debreczyn 0:2
Olimpia Ploeszti - Seklerland IHA 2:4
JKH GKS Jastrzębie - HK Krzemieńczuk 1:2
HK Debreczyn - Patriot Winnica (przełożony)
Seklerland IHA - Crvena Zvezda Belgrad 1:4
HK Krzemieńczuk - Olimpia Ploeszti 3:5
Patriot Winnica - JKH GKS Jastrzębie 5:6

JKH GKS Jastrzębie - Olimpia Ploeszti 3:0
Patriot Winnica - Seklerland IHA 7:1
HK Krzemieńczuk - Crvena Zvezda Belgrad 3:1
Olimpia Ploeszti - HK Debreczyn 5:1
Seklerland IHA - JKH GKS Jastrzębie 3:8
Crvena Zvezda Belgrad - Patriot Winnica 3:7
HK Debreczyn - HK Krzemieńczuk 0:4

HK Krzemieńczuk - Patriot Winnica 3:7
Olimpia Ploeszti - Crvena Zvezda Belgrad 3:2 k.
JKH GKS Jastrzębie - HK Debreczyn 5:1
Seklerland IHA - HK Krzemieńczuk 1:2 k.
Patriot Winnica - Olimpia Ploeszti 11:1
Crvena Zvezda Belgrad - JKH GKS Jastrzębie 1:7
HK Debreczyn - Seklerland IHA 1:4

 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].