SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

Rozgrywki rundy wiosennej wkroczyły na bardzo ciekawy etap, w którym powoli będą rozstrzygały się losy awansów i spadków. Co prawda do ostatniego gwizdka zostało jeszcze trochę czasu, dlatego warto na bieżąco śledzić rywalizację o każdy ligowy punkt. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

II liga (PZPN)

Wyniki XXX kolejki (05/07.05.2023)

  • GKS Jastrzębie – Polonia Warszawa 1:2 (1:1)
  • Znicz Pruszków – Śląsk Wrocław II 2:1 (2:1)
  • Zagłębie Lubin II – Garbarnia Kraków 1:0 (1:0)
  • Hutnik Kraków – KKS Kalisz 0:1 (0:0)
  • Wisła Puławy – Pogoń Siedlce 1:2 (0:1)
  • Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin 0:2 (0:1)
  • Radunia Stężyca – Górnik Polkowice 2:2 (0:1)
  • Lech Poznań II – Stomil Olsztyn 0:3 (0:2)
  • Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg 2:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Polonia Warszawa305851:32
2.Stomil Olsztyn305449:27
3.Kotwica Kołobrzeg305442:28
4.Znicz Pruszków305244:33
5.KKS Kalisz304954:38
6.Motor Lublin304746:35
7.Wisła Puławy304746:36
8.Olimpia Elbląg304437:30
9.Pogoń Siedlce304338:39
10.Hutnik Kraków303740:46
11.GKS Jastrzębie303734:42
12.Lech Poznań II303739:53
13.Radunia Stężyca303445:54
14.Górnik Polkowice303342:47
15.Zagłębie Lubin II303138:62
16.Śląsk Wrocław II303037:50
17.Garbarnia Kraków302945:55
18.Siarka Tarnobrzeg302832:52

Zapowiedź XXXI kolejki (12/14.05.2023)

Górnik Polkowice – Kotwica Kołobrzeg (pt 17:00), Znicz Pruszków – GKS Jastrzębie (pt 18:00), Garbarnia Kraków – Polonia Warszawa (sb 16:00), Pogoń Siedlce – Hutnik Kraków (sb 17:00), KKS Kalisz – Siarka Tarnobrzeg (sb 17:00), Motor Lublin – Radunia Stężyca (sb 17:00), Olimpia Elbląg – Zagłębie Lubin II (sb 18:00), Stomil Olsztyn – Wisła Puławy (sb 19:45), Śląsk Wrocław II – Lech Poznań II (nd 12:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXVII kolejki (05/06.05.2023)

  • Odra Wodzisław Śląski – Stal Brzeg 3:0 (0:0)
  • Pniówek Pawłowice – Górnik Zabrze II 3:3 (1:0)
  • Miedź Legnica II – Stilon Gorzów Wlkp. 3:1 (2:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – MKS Kluczbork 0:1 (0:1)
  • LKS Goczałkowice – Chrobry Głogów II 2:1 (1:1)
  • Polonia Bytom – Lechia Zielona Góra 1:0 (0:0)
  • Ślęza Wrocław – Polonia Nysa 1:0 (0:0)
  • Warta Gorzów Wlkp. – Gwarek Tarnowskie Góry 2:0 (0:0)
  • Carina Gubin – Raków Częstochowa II 1:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Polonia Bytom276255:22
2.Rekord Bielsko-Biała275761:29
3.Ślęza Wrocław275465:41
4.Raków Częstochowa II275244:18
5.Lechia Zielona Góra274243:38
6.Carina Gubin274132:34
7.MKS Kluczbork273845:39
8.Górnik Zabrze II273855:52
9.Gwarek Tarnowskie Góry273841:40
10.Pniówek Pawłowice273651:47
11.Stilon Gorzów Wlkp.273240:50
12.LKS Goczałkowice273026:36
13.Warta Gorzów Wlkp.273032:49
14.Polonia Nysa272932:39
15.Stal Brzeg272637:64
16.Miedź Legnica II272335:52
17.Chrobry Głogów II272336:55
18.Odra Wodzisław Śląski272242:67

Zapowiedź XXVIII kolejki (12/14.05.2023)

Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko-Biała (pt 17:00), Raków Częstochowa II – Pniówek Pawłowice (sb 12:00), Chrobry Głogów II – Warta Gorzów Wlkp. (sb 12:00), Ślęza Wrocław – Carina Gubin (sb 15:30), Stilon Gorzów Wlkp. – Odra Wodzisław Śląski (sb 17:00), MKS Kluczbork – Polonia Bytom (sb 17:00), Lechia Zielona Góra – Miedź Legnica II (sb 17:00), Stal Brzeg – Polonia Nysa (sb 17:00), Górnik Zabrze II – LKS Goczałkowice (nd 12:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXV kolejki (06/07.05.2023)

  • Unia Turza Śląska – Decor Bełk 2:0 (0:0)
  • ROW Rybnik – GKS Tychy II 0:2 (0:1)
  • Gwarek Ornontowice – Unia Racibórz 1:2 (1:1)
  • LKS Czaniec – Błyskawica Drogomyśl 5:1 (2:0)
  • Czechowice-Dziedzice – MKS Lędziny 2:4 (1:1)
  • Spójnia Landek – Drzewiarz Jasienica 7:0 (3:0)
  • Kuźnia Ustroń – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:2 (0:1)
  • Orzeł Łękawica – Polonia Łaziska Górne 3:2 (1:0)

Wyniki XXIV kolejki (03.05.2023)

  • Unia Racibórz – Kuźnia Ustroń 0:4 (0:2)
  • Czechowice-Dziedzice – Unia Turza Śląska 2:3 (2:1)
  • GKS Tychy II – Gwarek Ornontowice 1:3 (1:2)
  • Polonia Łaziska Górne – Spójnia Landek 3:1 (1:1)
  • MKS Lędziny – Błyskawica Drogomyśl 0:3 (0:2)
  • Drzewiarz Jasienica – LKS Czaniec (mecz przełożony na 10.05.2023, śr 18:00)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Orzeł Łękawica (mecz przełożony na 17.05.2023, śr 15:00)
  • Decor Bełk – ROW Rybnik (mecz przełożony na 17.05.2023, śr 17:30)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Turza Śląska255358:32
2.Polonia Łaziska Górne255050:24
3.Gwarek Ornontowice254546:41
4.GKS Tychy II254252:33
5.Decor Bełk244145:33
6.Czechowice-Dziedzice253737:30
7.Podbeskidzie Bielsko-Biała II243649:37
8.Orzeł Łękawica243638:40
9.LKS Czaniec233543:34
10.MKS Lędziny252938:51
11.Spójnia Landek252847:37
12.ROW Rybnik232734:38
13.Kuźnia Ustroń252735:47
14.Unia Racibórz252436:65
15.Błyskawica Drogomyśl252329:53
16.Drzewiarz Jasienica241518:60

Zapowiedź XXVI kolejki (13/14.05.2023)

GKS Tychy II – Unia Turza Śląska (sb 11:00), Polonia Łaziska Górne – Kuźnia Ustroń (sb 14:00), Unia Racibórz – ROW Rybnik (sb 16:00), Błyskawica Drogomyśl – Spójnia Landek (sb 17:00), Decor Bełk – Czechowice-Dziedzice (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Orzeł Łękawica (sb 17:00), MKS Lędziny – LKS Czaniec (nd 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Gwarek Ornontowice (nd 13:30).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].