Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zmarł Stanisław Uchroński, Przewodniczący Rady Nadzorczej Jastrzębskiego Węgla

Jastrzębski Węgiel w sobotnie popołudnie (13.05.) przekazał smutne informacje o śmierci Stanisława Uchrońskiego.

Zmarł Stanisław Uchroński, Przewodniczący Rady Nadzorczej Jastrzębskiego Węgla
Mecenas Uchroński odszedł w wieku 65 lat. / fot. Jastrzębski Węgiel

Ś.p. Stanisław Uchroński pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Jastrzębskiego Węgla  od 2016 roku, od grudnia 2015 roku zasiadał również w Zarządzie KS Jastrzębie-Borynia, a więc organu właścicielskiego Jastrzębskiego Węgla. W strukturach organizacyjnych Klubu pojawił się wraz z Prezesem Adamem Gorolem i miał swój duży udział w ustabilizowaniu ówczesnej trudnej sytuacji klubu.

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Stanisława Uchrońskiego. Mecenas Uchroński odszedł w wieku 65 lat. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia - przekazał Klub.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 17 maja o godzinie 14:00 w Kościele Rzymskokatolickim Św. Klemensa w Ustroniu przy ul. Daszyńskiego 15.

/źr.: JW/

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~TerazToNormalne (87.239. * .85) 14.05.2023 09:47

Było brak wolnej karetki ??

~Komentator2 (188.214. * .36) 13.05.2023 21:47
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu