Już niedługo Hajer Indoor Triathlon

Szykuje się impreza dla prawdziwych twardzieli. Hajer Indoor Triathlon jest wyzwaniem, dla każdego, kto chce sprawdzić się w sportowej rywalizacji. Wydarzenie zaplanowano na 27 maja, ale jeszcze trwają zapisy. Areną rozgrywek będzie Zespół Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju.

Już niedługo Hajer Indoor Triathlon
Hajer Indoor Triathlon to impreza dla twardzieli

Już niedługo Hajer Indoor Triathlon

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Jastrzębski Sport, które przygotowało nie lada wyzwanie. Przed śmiałkami postawiono trzy sportowe zadania.

- Zawody będą odbywały się na dystansie 300 metrów pływania (12 długości basenu). Na jednym torze startuje maksymalnie dwóch zawodników. Zawodnicy każdej serii mają możliwość rozgrzewki w wodzie w czasie 15 minut przed startem. Etap rowerowy przebiegnie na dystansie 15 km. Jazda na rowerze magnetycznym (pedały SPD MTB lub noski) zapewnionym przez organizatora. Etap biegowy na dystansie 3 km na bieżni tartanowej zewnętrznej. Limity czasu na ukończenie zawodów to 80 minut, w tym 60 minut na etap pływacki oraz etap rowerowy - informują organizatorzy.

Zapisy na Hajer Indoor Triathlon trwają

Jak informuje Stowarzyszenie Jastrzębski Sport, są jeszcze wolne miejsca i zapisy wciąż trwają. Koszt udziału w imprezie to 100 zł. Za tę kwotę zawodnik otrzyma okazjonalną koszulkę, medal, pamiątkowe zdjęcie wykonane podczas zawodów.

Stowarzyszenie Jastrzębski Sport zaprasza do rejestracji zawodników. Hajer Indoor Triathlon zapewne przyciągnie spore grono obserwatorów, którzy będą zagrzewać do sportowej walki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].