Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Już niedługo Hajer Indoor Triathlon

Szykuje się impreza dla prawdziwych twardzieli. Hajer Indoor Triathlon jest wyzwaniem, dla każdego, kto chce sprawdzić się w sportowej rywalizacji. Wydarzenie zaplanowano na 27 maja, ale jeszcze trwają zapisy. Areną rozgrywek będzie Zespół Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju.

Już niedługo Hajer Indoor Triathlon
Hajer Indoor Triathlon to impreza dla twardzieli

Już niedługo Hajer Indoor Triathlon

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Jastrzębski Sport, które przygotowało nie lada wyzwanie. Przed śmiałkami postawiono trzy sportowe zadania.

- Zawody będą odbywały się na dystansie 300 metrów pływania (12 długości basenu). Na jednym torze startuje maksymalnie dwóch zawodników. Zawodnicy każdej serii mają możliwość rozgrzewki w wodzie w czasie 15 minut przed startem. Etap rowerowy przebiegnie na dystansie 15 km. Jazda na rowerze magnetycznym (pedały SPD MTB lub noski) zapewnionym przez organizatora. Etap biegowy na dystansie 3 km na bieżni tartanowej zewnętrznej. Limity czasu na ukończenie zawodów to 80 minut, w tym 60 minut na etap pływacki oraz etap rowerowy - informują organizatorzy.

Zapisy na Hajer Indoor Triathlon trwają

Jak informuje Stowarzyszenie Jastrzębski Sport, są jeszcze wolne miejsca i zapisy wciąż trwają. Koszt udziału w imprezie to 100 zł. Za tę kwotę zawodnik otrzyma okazjonalną koszulkę, medal, pamiątkowe zdjęcie wykonane podczas zawodów.

Stowarzyszenie Jastrzębski Sport zaprasza do rejestracji zawodników. Hajer Indoor Triathlon zapewne przyciągnie spore grono obserwatorów, którzy będą zagrzewać do sportowej walki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].