Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prezydent Hetman o sukcesach Jastrzębskiego Węgla: rozpiera nas duma, ale apetyty rosną

Ten sezon siatkarski Jastrzębskiego Węgla zapisze się na długo w pamięci zawodników i kibiców siatkówki.

Prezydent Hetman o sukcesach Jastrzębskiego Węgla: rozpiera nas duma, ale apetyty rosną
- To dziejowe osiągnięcia - mówiła prezydent Anna Hetman (fot. UM Jastrzębie-Zdrój)

Siatkarze zostali mistrzami Polski i wicemistrzami Europy. To dziejowe osiągnięcia, o czym mówiono podczas podsumowania sezonu piłki siatkowej.

- Jako drużyna możecie być dumni ze swoich zwycięstw. Nas, jako mieszkańców może rozpierać duma z tego, że jesteśmy świadkami tych niepowtarzalnych triumfów i historycznych rozgrywek. To dziejowe osiągnięcia, które będziemy wszyscy pamiętać na długo. To może się nigdy nie powtórzyć, chociaż apetyty rosną, po tak zaserwowanej dzięki Wam porcji wrażeń - gratulowała Prezydent Miasta, Anna Hetman.

Te osiągnięcia zostały także docenione podczas Gali Ligi Siatkówki. To był zdecydowanie najlepszy sezon dla Tomasza Fornala i to w jego ręce trafiła statuetka dla najlepszego siatkarza sezonu 2022/2023. Wyróżniony został także trener Jastrzębskiego Węgla – Marcelo Mendez, który otrzymał statuetkę dla trenera sezonu.

źródło: UM Jastrzębie-Zdrój, oprac. (d)

Ludzie

Anna Hetman

Radna miasta Jastrzębie-Zdrój, była prezydent miasta

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Raperkaklasztorna (89.64. * .141) 25.05.2023 17:59

Jak zwykle nie mając własnych osiągnięć należy się podpinać pod sukcesy innych.

~MajorTom (95.181. * .134) 25.05.2023 16:43

Ta mimoza dawno swojego ryja nie pokazywala