Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Adrian Markiewicz dołączy do Jastrzębskiego Węgla

Nowym zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla został Adrian Markiewicz. Mierzący 213 cm wzrostu 21-letni środkowy przechodzi do Klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia z Aluronu CMC Warty Zawiercie.

Adrian Markiewicz dołączy do Jastrzębskiego Węgla
Fot. jastrzebskiwegiel.pl

Bardzo się ucieszyłem z propozycji Jastrzębskiego Węgla, bo jest to oferta z gatunku tych „nie do odrzucenia”. Chcę się rozwijać w szerokim tego słowa znaczeniu – zarówno jako siatkarz, ale też jako człowiek. Liczę na to, że będzie mi dane czerpać sporo doświadczenia od starszych kolegów – mówi Adrian Markiewicz.

Pochodzący z Buczkowic w powiecie bielskim zawodnik miniony sezon spędził w Tauron 1. Lidze, reprezentując barwy Lechii Tomaszów Mazowiecki. Łącznie wystąpił w 29 spotkaniach, zdobywając w nich 179 punktów. Największą liczbę punktów w jednym meczu osiągnął przeciwko ekipom: Exact Systems Norwid Częstochowa oraz BAS Białystok (po 13).

Swoją przygodę z siatkówką zaczynał w juniorskich zespołach BBTS-u Bielsko-Biała, skąd trafił na trzy lata do SMS PZPS Spała. Formalnie jest zawodnikiem Aluron CMC Warty Zawiercie, skąd był wypożyczany do klubów zaplecza PlusLigi – najpierw z Siedlec, a ostatnio z Tomaszowa Mazowieckiego. Na uwagę zasługują świetne warunki fizyczne, jakimi dysponuje Adrian. Nowy środkowy Jastrzębskiego Węgla mierzy 213 cm.

Adrian Markiewicz ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski. W zeszłym roku podczas rozgrywanych w Tarnowie Mistrzostw Europy U-22 sięgnął wraz z kadrą narodową po brązowe medale tej imprezy.

Biuro Prasowe Jastrzębski Węgiel


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].