Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przedostatni sparing hokeistów JKH GKS Jastrzębie [ZDJĘCIA]

Czwarte zwycięstwo w przedostatnim sparingu odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Jastora nie zdobyli zawodnicy z Dubnicy. Maciej Miarka zachował czyste konto. Na uwagę zasługuje dobra gra obronna drużyny JKH.

Przedostatni sparing hokeistów JKH GKS Jastrzębie [ZDJĘCIA]

Pierwsza tercja najbardziej wyrównana nie przyniosła bramek. Drużyny dobrze się broniły, nie dopuszczając do czystych sytuacji podbramkowych. Strzały oddawane z dystansu pewnie bronili bramkarze.

Po przerwie więcej do powiedzenia mieli gospodarze głównie za sprawą kilku gier w przewadze. Goście bowiem częściej łapali kary. Pierwszą groźną okazję do otwarcia wyniku sparingu mieli jednak rywale. Sytuacji oko w oko z Maciejem Miarką nie wykorzystał napastnik gości. Potem posypały się kary na drużynę z Dubnicy. Gra w przewadze nie była dziś mocną stroną zespołu JKH. Nawet podwójna przewaga nie przyniosła efektu bramkowego. Pierwszy gol padł z kontrataku. Dwójkową akcję z Maciejem Zającem efektownie rozegrał i wykończył Ondrej Kopta.

Ostatnie 20 minut spotkanie to wymiana ciosów i wyśmienita gra bramkarzy. Słupki i poprzeczki z jednej i drugiej strony. Sytuacji do zdobycia bramek nie brakowało. Okazje mieli goście i gospodarze. Jedną z nich wykorzystali hokeiści JKH. Szczęśliwie do bramki trafił Ricards Bernhards. Potem ulubieńcy Jastora mieli jeszcze dwa okresy gry w liczebnej przewadze. Wynik do końca nie uległ już zmianie.

W piątek ostatni test mecz przed sezonem zasadniczym TAURON Hokej Ligi 2023/2024. Na Jastor przyjedzie drużyna Zagłębia Sosnowiec. Pierwszy krążek zostanie rzucony na taflę o 17:00.

JKH GKS Jastrzębie - HK Spartak Dubnica 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].